Mario Kart 8 Deluxe (SWITCH) - okladka

Mario Kart 8 Deluxe (SWITCH)

Premiera:
28 kwietnia 2017
Premiera PL:
28 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Mario Kart 8 Deluxe (SWITCH)
Dirian @ 19:41 23.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Mario Kart 8 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii w portfolio firmy Nintendo, w której wcielamy się w kierowców gokartów.

Założenia rozgrywki są takie same jak zawsze. Gracz wciela się w jedną ze znanych postaci i rusza na trasę w swoim gokarcie. Wśród dostępnych kierowców znajdują się tacy bohaterowie jak Mario, Luigi, księżniczka Peach czy też podopieczni Bowsera. Jest to jedna z najbardziej ekscytujących części serii, oferując zmagania na niesamowitych torach, umożliwiających nawet jazdę do góry nogami.

Podczas szalonych wyścigów wykorzystuje się rożnego rodzaju power-upy znajdujące się na drodze. Dodatkowo twórcy oddali do dyspozycji nie tylko gokarty, ale także szybowce czy też motocykle.

Mario Kart 8 Deluxe to kompletna wersja Mario Kart 8, przeznaczona konsoli Nintendo Switch. W porównaniu do Mario Kart 8 na Wii U, wprowadzono przede wszystkim wyższą rozdzielczość 1080p (na Wii U - 720p), która działa po osadzeniu konsoli Switch w stacji dokującej.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Mario Kart 8 Deluxe (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?