Jakie gry najlepiej sprzedają się na Switchu? Nintendo prezentuje toplistę

Hydraulik zajmuje dwa miejsca na podium.

@ 30.10.2018, 11:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Jakie gry najlepiej sprzedają się na Switchu? Nintendo prezentuje toplistę

Firma Nintendo pochwaliła się wynikami sprzedaży gier na konsoli Switch. Zestawienie pokazuje najlepiej sprzedające się tytuły na Pstryczka. Obejmuje ono jedynie produkcje wydane przez Nintendo.

Switch na rynku dostępny jest od 1.5 roku, więc poniższe wyniki są na pewno więcej, niż zadowalające. Sprzedaż konsoli wciąż utrzymuje się na niezłym poziomie, choć naturalnie największy szał Nintendo ma już za sobą. 

Kolejność poniższej listy raczej nie powinna nikogo dziwić, choć może nieco zaskakujący jest fakt, że Mario Kart 8 Deluxe, będące po prostu kompletnym portem z WiiU, sprzedało się lepiej od The Legend of Zelda: Breath of the Wild, szykowanego głównie z myślą o Switchu. Z drugiej strony, przygody Linka i tak wygenerowały świetny wynik. Nieźle sprzedało się też Splatoon 2, ale kolejne gry notowały już wyraźnie gorsze wyniki - choć okolice 2 mln kopii raczej nikogo w Nintendo nie martwią.

  1. Super Mario Odyssey - 12,17 mln
  2. Mario Kart 8 Deluxe - 11,71 mln
  3. The Legend of Zelda: Breath of the Wild - 10,28 mln
  4. Splatoon 2 - 7,47 mln
  5. 1-2-Switch - 2,64 mln
  6. Mario Tennis Aces - 2,16 mln
  7. ARMS - 2,1 mln
  8. Kirby Star Allies - 2,1 mln
  9. Donkey Kong Country: Tropical Freeze - 1,67 mln
  10. Xenoblade 2 - 1,53 mln

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?