DOOM 2016 (SWITCH) - okladka

DOOM 2016 (SWITCH)

Premiera:
10 listopada 2017
Premiera PL:
10 listopada 2017
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis DOOM 2016 (SWITCH)
Dirian @ 15:58 17.10.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 11h 4min

+ czaswięcej

Czwarta odsłona pierwszoosobowej strzelanki osadzonej w dalekiej przyszłości, która podbiła serca graczy w 1993 roku i wielce przyczyniła się do dynamicznego rozwoju gatunku FPS-ów.

W produkcji wcielamy się w wyszkolonego żołnierza, który trafia do bazy firmy UAC na Marsie. Na miejscu okazuje się, ze lokacja została opanowana przez stwory, które przedostały się przez otwarty tunel czasoprzestrzenny.

Rozgrywka nawiązuje do starych strzelanek, w których liczył się przede wszystkim skill grającej osoby. W związku z tym zabawa jest bardzo szybka i dynamiczna. Za każdym rogiem czai się niebezpieczeństwo, a akcja napędzana jest przez kolejne ciała pokonanych wrogów. Warto również wspomnieć, że tytuł jest bardzo brutalny i widok rozwalanych na kawałki ciał nie jest w tym przypadku niczym nadzwyczajnym.

Oprócz kampanii dla jednego gracza, deweloperzy zatroszczyli się także o multiplayer oraz edytor poziomów, umożliwiający tworzenie nie tylko nowych map, ale również nowych trybów gry.

Wersja na Nintendo Switch posiada zarówno kampanię, jak i rozgrywki w trybie sieciowym. Tytuł działa na tej konsoli w 30 fps przy rozdzielczości 720p.

Screeny z DOOM 2016 (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?