Batman: Arkham Origins Blackgate (PS Vita) - okladka

Batman: Arkham Origins Blackgate (PS Vita)

Premiera:
22 października 2013
Premiera PL:
25 października 2013
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Batman: Arkham Origins Blackgate (PS Vita)
DevMat @ 12:02 10.04.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Batman: Arkham Origins Blackgate to kolejna odsłona serii opowiadającej o poczynaniach Mrocznego Rycerza. Tym razem za jej przygotowanie odpowiada studio Armature. Sam tytuł zawitał jedynie na przenośnych konsolach Nintendo 3DS oraz PlayStation Vita.

Akcja została osadzona po wydarzeniach znanych z Batman: Arkham Origins i przed tymi z pierwszych dwóch części serii Arkham. Nasz bohater trafia na tytułową wyspę Blackgate Penitentiary, aby stłumić zamieszki powstałe w tamtejszym więzieniu.

Poruszamy się w widoku side-scrollowym. Podczas podróży zbieramy różne przydatne przedmioty, eliminujemy wrogów, a także rozmawiamy z napotkanymi więźniem, poznając ich motywy działania.

Batman: Arkham Origins Blackgate opatrzona jest grafiką 2.5D. Lokacje wyglądają ładnie i podtrzymują więzienny klimat. Co ciekawe, po przebrnięciu przez etap możemy w każdej chwili do niego wrócić i zaliczyć go jeszcze raz.


Wkład w encyklopedię mieli:   Materdea,
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Batman: Arkham Origins Blackgate (PS Vita)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   07:52, 08.01.2014
Bez owijania w bawełnę - Blackgate to najgorsza część serii. Pod każdym względem. Gra opowida kolejną historię z Jokerem w tle. Złoczyńcy przejmują kontrolę nad przytułkiem, a naszym zadaniem jest... Wiadomo co. Brzmi znajomo, prawda? Scenarzyści pewnie nie zmęczylli się przy tworzeniu fabuły. Zagadki też nie są zbyt ciekawe, a przeciwnicy są tak głupi, że trzeba się mocno postarać, by zginąć. Ehh... Ciężkie jest życie posiadacza Vity...