PlayStation Vita z nowy, super zestawem pod koniec czerwca

Firma Sony najwyraźniej dochodzi do wniosku, że sprzedaż PlayStation Vita powinna być napędzana nie tylko przez gry, ale również obniżki cen.

@ 02.06.2014, 10:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
psv

PlayStation Vita z nowy, super zestawem pod koniec czerwca

Firma Sony najwyraźniej dochodzi do wniosku, że sprzedaż PlayStation Vita powinna być napędzana nie tylko przez gry, ale również obniżki cen. W sieci pojawiły się oficjalne informacje na temat nowego zestawu z konsolą, który trafi do nas z końcem tego miesiąca. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji zaopatrzyć się w najmocniejszą konsolę przenośną na rynku, to teraz jest na to najlepszy moment.

Oto jakie gry wchodzą w skład zestawu:

Injustice: Gods Among Us Ultimate Edition;
Batman: Arkham Origins Blackgate;
PlayStation All-Stars Battle Royale;
God of War: Chains of Olympus;
Killzone: Liberation.

Co więcej, japoński koncern dorzuca nam jeszcze kartę pamięci o pojemności 8 GB. Zestaw został wyceniony na 199.99 Euro (około 800 zł) i będzie dostępny w kilkunastu krajach na terenie Europy, w tym również w Polsce.

PlayStation Vita z nowy, super zestawem pod koniec czerwca

Sprawdź także:
Killzone: Liberation

Killzone: Liberation

Premiera: 31 października 2006
PSP

Killzone: Liberation jest grą opartą na fali popularności pierwszego Killzone'a z 2004 roku, wydanego wyłącznie na Playstation 2. Program przygotowany został na konsolę P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   10:35, 02.06.2014
Brzmi smacznie, cały czas zastanawiam się; kupić PSP czy nie kupić (nie przepadam za graniem na małych ekranikach). Lecz taki zestawik chmm!
0 kudosFox46   @   11:54, 02.06.2014
No nieźle zrobili szkoda że tak późno doszli do wniosku że niższa cena napędza sprzedaż. Inni o tym wiedzieli i to praktykowali a o dziwo sony dopiero teraz się obudziło?? dziwne po prostu chcieli zarobić Szczęśliwy ale się nie udało.

Może gdyby częściej było widać na ich produktach "obniżka ceny" to ludzie chętniej by sięgali po rzeczy z logiem SONY. A i sama firma nie miała by problemów finansowych.