Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS) - okladka

Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS)

Premiera:
22 października 2013
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS)
DevMat @ 12:02 10.04.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Batman: Arkham Origins Blackgate to kolejna odsłona serii opowiadającej o poczynaniach Mrocznego Rycerza. Tym razem za jej przygotowanie odpowiada studio Armature. Sam tytuł zawitał jedynie na przenośnych konsolach Nintendo 3DS oraz PlayStation Vita.

Akcja została osadzona po wydarzeniach znanych z Batman: Arkham Origins i przed tymi z pierwszych dwóch części serii Arkham. Nasz bohater trafia na tytułową wyspę Blackgate Penitentiary, aby stłumić zamieszki powstałe w tamtejszym więzieniu.

Poruszamy się w widoku side-scrollowym. Podczas podróży zbieramy różne przydatne przedmioty, eliminujemy wrogów, a także rozmawiamy z napotkanymi więźniem, poznając ich motywy działania.

Batman: Arkham Origins Blackgate opatrzona jest grafiką 2.5D. Lokacje wyglądają ładnie i podtrzymują więzienny klimat. Co ciekawe, po przebrnięciu przez etap możemy w każdej chwili do niego wrócić i zaliczyć go jeszcze raz.

Screeny z Batman: Arkham Origins Blackgate (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?