Batman: Arkham Origins - dziś premiera nowych przygód Człowieka Nietoperza

Wszyscy fani Człowieka Nietoperza dziś obchodzą swoje święto, bowiem na rynku debiutuje gra Batman: Arkham Origins w polskiej wersji językowej (co ciekawe, wersja PC jest u nas wcześniej, aniżeli np.

@ 25.10.2013, 09:28
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc, ps3, xbox 360, psv, ds3, wiiu


Wszyscy fani Człowieka Nietoperza dziś obchodzą swoje święto, bowiem na rynku debiutuje gra Batman: Arkham Origins w polskiej wersji językowej (co ciekawe, wersja PC jest u nas wcześniej, aniżeli np. w Wielkiej Brytanii). Dodatkowo użytkownicy kieszonsolki PS Vita będą mogli nabyć Batman: Arkham Origins Blackgate.

Jest to trzecia odsłona jednej z najlepszych serii gier ostatnich lat. Tym razem nie odpowiada za nią jednak studio RockSteady, lecz ekipa Warner Bros. Montreal. Akcja produkcji rozgrywa się przed wydarzeniami znanymi z Arkham Asylum i Arkham City. Black Mask wyznacza wysoką nagrodę za zabicie Batmana, który musi zmierzyć się z wieloma, groźnymi przeciwnikami.

Dla fanów ostatnich dokonań Człowieka Nietoperza jest to wręcz pozycja obowiązkowa, należy jednak pamiętać, że zbyt wielu nowości w niej nie ujrzymy. Na te musimy poczekać jeszcze jakiś czas. Nie mamy żadnych pewnych informacji, ale plotki głoszą, że deweloperzy z RockSteady pracują już nad next-genowym Batmanem. Niemniej obecnie to tylko i wyłącznie pogłoski. Tak czy siak, skusicie się na Batman: Arkham Origins?


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:34, 25.10.2013
Ja właśnie mam swój egzemplarz, ale dopiero potem zabiorę się za granie Uśmiech .
0 kudosIgI123   @   14:18, 25.10.2013
No ja też bym sobie chętnie pograł, ale oczywiście instalacja z płyty nie wystarczy, trzeba połowę danych ze Steama pobierać...
0 kudoshubert5002   @   18:35, 29.10.2013
Gre narazie odłożę ale może kiedyś jej spróbuje Uśmiech