Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition zmierza na komputery PC i konsole

Warner Bros. zapowiedziało właśnie, że Batman: Arkham Origins Blackgate - pierwotnie dostępne tylko dla posiadaczy kieszonsolek PS Vita i Nintendo 3DS - zmierza także do właścicieli komputerów PC oraz konsol stacjonarnych.

@ 21.02.2014, 11:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, wiiu

Batman: Arkham Origins Blackgate Deluxe Edition zmierza na komputery PC i konsole

Warner Bros. zapowiedziało właśnie, że Batman: Arkham Origins Blackgate - pierwotnie dostępne tylko dla posiadaczy kieszonsolek PS Vita i Nintendo 3DS - zmierza także do właścicieli komputerów PC oraz konsol stacjonarnych. Do tytułu projektu dodane zostało Deluxe Edition aby całość wyglądała zacniej i natychmiast przyciągała wzrok potencjalnych nabywców.

Jeśli chodzi o samą grę, to mamy do czynienia z kontynuacją Batman: Arkham Origins. Wydarzenia ukazane w produkcji stanowią zatem łącznik pomiędzy prequelem, a pierwszymi dwoma grami z serii Arkham. Batman trafia na wyspę Blackgate Penitentiary (będącą zakładem karnym), aby stłumić powstałe tam zamieszki.

Batman: Arkham Origins Blackgate to tzw. sidescroller, a więc akcję obserwujemy z boku, widząc jak bohater przemieszcza się z lewej strony ekranu, w prawą, i odwrotnie. Grafikę zrealizowano w stylu 2.5D, dźwięk zgodny jest natomiast ze standardem 5.1 surround. W stosunku do pierwowzoru przygotowano też nową mapę, system podpowiedzi, jak również świeży ciuszek Batmana, nazwany Zero Year Batsuit (dostanie go każdy, kto założy konto w serwisie społecznościowym Warner Bros.).

Daty premiery niestety nie znamy. Wiemy natomiast, że szpila trafi do posiadaczy komputerów PC oraz konsol PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U, najpewniej wyłącznie w formie elektronicznej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosFox46   @   12:03, 21.02.2014
KURNA wiedziałem !! że w końcu wydadzą to na stacjonarne Komputery i Konsole !! zarąbiście Szczęśliwy. Gra ma ukazać się ponoć 2 kwietnia 2014 roku w cyfrowej dystrybucji.
0 kudosMicMus123456789   @   12:26, 21.02.2014
Normalnie raczej może bym się grą zainteresował, ale, że to tylko cyfrówka ma być to chyba podziękuje Dumny To już kolejna gra, która przechodzi z małych kranów na duże Dumny
0 kudosPabloMG   @   17:16, 21.02.2014
Gry z Batmanem sprzedają się dobrze, nowa / stara gra powinna również się sprzedać.