Kingdom Come: Deliverance II (PS5) - okladka

Kingdom Come: Deliverance II (PS5)

Premiera:
2024
Premiera PL:
2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Kingdom Come: Deliverance II (PS5)
Materdea @ 21:26 18.04.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Kingdom Come: Deliverance II to kontynuacja gry cRPG akcji, która rozgrywa się w wiernie odwzorowanych realiach późnego średniowiecza. Za produkcję odpowiada czeskie studio Warhorse, autorzy oryginału.

Fabuła Kingdom Come: Deliverance II rozgrywa się tuż po wydarzeniach z pierwszej części serii. Henryk, nasz protagonista, po skomplikowanej przygodzie tym razem wplątuje się w kolejną intrygę, jeszcze bardziej spektakularną. Zmieniło się tło wydarzeń: z Rataj, Henryk przeniósł się do Kutnej Hory. Jednak, podobnie jak w "jedynce" - to, jak zachowamy się w danej sytuacji i jaki przebieg będzie miała misja, zależy tylko od nas samych. Czy podążymy ścieżką chwalebnego rycerze, czy też zamienimy się w chytrego łotrzyka?

Rozgrywka Kingdom Come: Deliverance II kontynuuje rozwiązania z Kingdom Come: Deliverance z 2018 roku. To nadal cRPG akcji, gdzie kamera została umieszczona w oczach bohatera, czyli w trybie pierwszoosobowym (FPP), a od tego jak walczymy zależy, jak rozwijamy bohatera. System ten przeniesiony został m.in. ze Skyrima, w którym im dłużej posługujemy się danym orężem, tym lepszy się staje. Naszym zadaniem jest eksploracja otwartego świata i realizacja zlecanych zadań - zarówno głównych, popychających fabułę do przodu, jak i pobocznych. Model walki stanowiący swoistą cechę charakterystyczną "jedynki" również nie uległ drastycznym przemianom; wciąż opiera się na realistycznym systemie fizyki, a technika walki, jak i dostępne style, powstały przy konsultacji ze specami od średniowiecznych sztuk walki.

Screeny z Kingdom Come: Deliverance II (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?