Gran Turismo 7 (PS4) - okladka

Gran Turismo 7 (PS4)

Premiera:
04 marca 2022
Premiera PL:
04 marca 2022
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Symulacja
Język:
- napisy
Producent:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Gran Turismo 7 (PS4)
Materdea @ 16:23 12.07.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na PlayStation 5. Ponownie za jej stworzenie odpowiada studio Polyphony Digital.

Gran Turismo 7 jest miksem zręcznościowego modelu jazdy oraz symulacji. Mamy do czynienia z typowo japońskim podejściem do sequelu w myśl zasady "więcej i lepiej". Wszystkie elementy są intuicyjne oraz znane weteranom, ale poddano je tuningowi jak np. interfejs użytkownika, kariera czy tuning pojazdów. Ponownie kupujemy samochody, ulepszamy je, a następnie ścigamy się na jednej z wielu tras porozrzucanych po całym globie.

Podobnie jak w poprzednich odsłonach produkcja oferuje sporą gamę różnej jakości samochodów oraz torów. Znacznie poprawiono natomiast fizykę jazdy oraz system zniszczeń aut, wykorzystując możliwości jakie daje piąta generacja konsoli.

Naturalnie pojawił się zarówno tryb dla pojedynczego gracza - kariera - jak i multiplayer.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?