Elden Ring: Shadow of the Erdtree (PS4) - okladka

Elden Ring: Shadow of the Erdtree (PS4)

Premiera:
21 czerwca 2024
Premiera PL:
21 czerwca 2024
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:
brak danych

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Elden Ring: Shadow of the Erdtree (PS4)
Materdea @ 10:15 10.03.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shadow of the Erdtree to pierwsze fabularne rozszerzenie do niesamowicie popularnej gry soulslike od studia From Software - Elden Ring. Za produkcję dodatku odpowiadają autorzy "podstawki".

Fabuła Elden Ring: Shadow of the Erdtree osadza akcję w Krainie Cienia - niewidzianego w podstawowej wersji gry obszaru. To właśnie tu musimy zmierzyć się między innymi z niebezpieczną Miquellą, będącą siostrą Malenii.

Rozgrywka Elden Ring: Shadow of the Erdtree to oczywiście nie tylko nowe lokacje, ale także nowi przeciwnicy (w tym bossowie), niedostępne wcześniej wyposażenie oraz całkiem nowe umiejętności. Gameplay nadal reprezentuje spopularyzowany przez Japończyków gatunek soulslike, czyli swoiste połączenie gry akcji, elementów RPG i absurdalnie wysokiego poziomu trudności. Gracz wraz z kolejnymi starciami zdobywa nowe wyposażenie oraz umiejętności, by móc efektywniej mierzyć się z kolejnymi przeciwnikami. Akcję zaś obserwujemy zza jego pleców (TPP).

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?