Men of War: Wietnam (PC) - okladka

Men of War: Wietnam (PC)

Premiera:
09 września 2011
Premiera PL:
09 września 2011
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (30)Gram (9)Ukończone (4)Kupię (9)

Opis Men of War: Wietnam (PC)
szewczu @ 11:55 04.06.2010
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 7h 30min

+ czaswięcej

Men of War: Wietnam to nowa gra strategiczna z serii Men of War, przeznaczonej dla komputerów osobistych. Za produkcję omawianego produktu stoi studio 1C.

Men of War: Wietnam oferuje nam dwie rozbudowane kampanie, rozgrywające się na terenach Wietnamskich dżungli w roku 68 ubiegłego stulecia. Kampanie przeznaczone dla pojedynczego gracza, obejmują obie strony konfliktu. Główna z nich skupia się na Stanach Zjednoczonych oraz ich zespole elitarnie wyszkolonych żołnierzy - każdy z nich posiada własną osobowość oraz tok myślenia. W skład wspomnianej ekipy wchodzą m.in. Sierżant John Merrill, obsługujący maszynowe pistolety Jim Walsh, snajper Sonny Armstrong, operator granatnika Carl Dillan oraz mechanik/inżynier Bill Kirby. W niektórych misjach mogą liczyć tylko na siebie, podczas gdy w innych, działają ramię w ramię z wojskami USA i południowo-wietnamskimi.

Men of War: Wietnam oferuje nam zapierające dech w piersiach misje, w tym zasadzkę na szlaku Ho Chi Minh, grę w kotka i myszkę na Mekong Delta, rajdy w Kambodży, obronę mostu podczas ofensywy Tet i wiele więcej ciekawych, hardcorowych zadań.

Nasze jednostki oraz bohaterowie posiadają całkiem nową broń, jak i czołgi. Mowa tutaj o M-16, T-54, M-113, III Patton, M-60, AK-47, M-14, RPG-2, M-72 LAW.

Pod względem graficznym, Men of War: Wietnam prezentuje bardzo dobry poziom. Zastosowano tutaj znakomite oświetlenie HDR, czego nie uświadczyliśmy w poprzednich odsłonach. Poza tym, produkcja ta oferuje wiele ciekawych efektów specjalnych. Budynki, jak i cały Wietnam zostały dokładnie odtworzone.


Wkład w encyklopedię mieli:   logan23,
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Men of War: Wietnam (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdawidx777   @   12:24, 31.08.2010
gra musi być dobra tak jak wszyskie z kolekcji men of war Uśmiech tylko w vietnamie
0 kudosDaniel(PL)   @   15:28, 20.11.2012
Nom. Mało jest gier o Wietnamie, a strategicznych, to już w ogóle. LoL, ta jest chyba jedyna:O

PS: Widzę, że ocena podskoczyła, bo wszyscy tylko pisali, jaka ona głupia.