Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (PC) - okladka

Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (PC)

Premiera:
30 marca 2010
Premiera PL:
kwiecień 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (95)Gram (29)Ukończone (50)Kupię (12)

Opis Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 20:31 11.11.2009

Śr. długość gry: 40h 41min

+ czaswięcej

The Lost and Damned jest dodatkiem do czwartej części wybitnej serii, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Developer zadecydował, aby w rozszerzeniu gracze mieli sposobność wcielenia się w innego bohatera. Teraz jest nim niejaki Johnny Leibniz, członek gangu motocyklistów, który wraz ze swą bandą nie jeden raz zatrzęsie miastem! Gang zwie się The Lost i w obecnej sytuacji jego nazwa jest całkiem wymowna. Oto bowiem przywódca Billy Grey wyrusza w siną dal i Johnny przejmuje tymczasową władzę nad całym ugrupowaniem. Wszystko idzie gładko, kiedy niespodziewanie Billy pojawia się i przewraca wszystko do góry nogami. Czy w takim stanie The Lost (and damned?) zdołają przepędzić konkurencję, która nadciąga nie-wiadomo-skąd?

Expansion-pack jest dedykowany wyłącznie serwisowi Xbox LIVE! Arcade. Ograniczenia sprzętowe nie przeszkodziły twórcom na zaimplementowanie kilkudziesięciu rozbudowanych wnętrz budynków, w tym baru naszego gangu. Poza tym pojawiły się oczywiście nowe jednoślady, obok których nieco zmodyfikowany system ich prowadzenia. Został on dopasowany tak, aby sprawiał więcej przyjemności niż kłopotu, bowiem to właśnie na nich gracz spędza najwięcej czasu w grze. Rozszerzenie oferuje również nowe mini-gierki oraz kilka ciekawych pukawek i obrzynem i "pipe bomb" na czele.


Wkład w encyklopedię mieli:   TheCerbis,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykami
Screeny z Grand Theft Auto IV: The Lost and Damned (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?