Exoprimal (PC) - okladka

Exoprimal (PC)

Premiera:
14 lipca 2023
Premiera PL:
14 lipca 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Exoprimal (PC)
Materdea @ 21:41 30.06.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Exoprimal to wieloosobowa, kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa utrzymana w klimacie science-fiction, nastawiona na starcia nie tylko z rywalizującą z nami drużyną (PvP), ale przede wszystkim ze środowiskiem (PvE). Za projekt odpowiada firma Capcom.

Fabuła Exoprimal wrzuca gracza oraz jego czteroosobowy zespół złożony z pozostałych żołnierzy do futurystycznej i alternatywnej rzeczywistości. Ziemię nawiedziła inwazja dinozaurów, która pojawia się z obcego wymiaru, a obecne siły porządkowe są w posiadaniu zaawansowanej sztucznej inteligencji o nazwie Lewiatan, która potrafi z wyprzedzeniem wskazać miejsce i czas takiego "zrzutu". Naszym zadaniem jest wykonywanie poleceń wspomnianej SI, realizując przy tym zadania.

Rozgrywka Exoprimal to strzelanka trzecioosobowa nastawiona na współpracę i rywalizację z innymi graczami. Gracz jest członkiem kilkuosobowego oddziału uzbrojonych po zęby żołnierz, który w początkowych etapach mierzy się z kolejnymi celami narzucanymi przez Lewiatana (np. likwidacja następujących po sobie fal teleportujących się przeciwników) - jednocześnie ścigając się z przeciwnym zespołem o to, kto pierwszy ukończy dany fragment - a następnie już bezpośrednio walczy (lub - co ciekawe - może współpracować) z oponentami.

Wymagania: Twórcy gry Exoprimal ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Screeny z Exoprimal (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?