Exoprimal na zwiastunie premierowym

W sieci pojawił się zwiastun premierowy Exoprimal, nakreślający główny wątek fabularny gry.

@ 11.07.2023, 12:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Exoprimal na zwiastunie premierowym

Firma Capcom opublikowała zwiastun premierowy Exoprimal, którego premiera zaplanowana została na bieżący tydzień, a grać będziemy na komputerach osobistych i konsolach Xbox oraz PlayStation. Materiał skupia się na głównym wątku fabularnym, nakreślając jego ogólne założenia; a także na postaciach, które odegrają kluczową rolę.

Podczas seansu widzimy m.in. całkiem nową postać we wcześniej nieprezentowanym Exopancerzu, a gracz musi się z nią zmierzyć w przestrzeni VR. Wątek Exoprimal zapowiada się naprawdę interesująco, a podczas rozgrywki będziemy świadkami zwrotów akcji, zdrady i tak dalej.

Premierę Exoprimal zaplanowano na 14 lipca. Tytuł dostępny będzie na PC, PS4, PS5, Xboksach One oraz Xboksach Series X|S. W sprzedaży znajdziecie zarówno standardowe wydanie gry, jak i bogatsze, tzw. Deluxe Edition, dające nam mniejsze i większe przedmioty w samej grze. Więcej detali na temat projektu będziemy mieć dla Was niebawem.


Sprawdź także:
Exoprimal

Exoprimal

Premiera: 14 lipca 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Exoprimal to wieloosobowa, kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa utrzymana w klimacie science-fiction, nastawiona na starcia nie tylko z rywalizującą z nami drużyną (PvP...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:07, 11.07.2023
Mnie to akurat odrzuca. Chyba już za duża jestem.