Titanfall 2 (PC) - okladka

Titanfall 2 (PC)

Premiera:
28 października 2016
Premiera PL:
28 października 2016
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (6)Ukończone (11)Kupię (5)

Opis Titanfall 2 (PC)
bigboy177 @ 20:50 07.05.2015
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Śr. długość gry: 6h 48min

+ czaswięcej

Titanfall 2 to kontynuacja wydanej w 2014 roku sieciowej strzelanki opracowanej przez Respawn Entertainment, a wydanej przez Electronic Arts. Jej globalna, w tym polska, premiera miała miejsce w dniu 28 października 2016 roku. Wówczas tytuł trafił do posiadaczy komputerów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4.

Ze względu na to, że Titanfall 2 stanowi rozwinięcie założeń pierwowzoru, po raz kolejny mamy do czynienia z działaniami wojennymi, w których udział biorą nie tylko żołnierze, tzw. piloci, ale także potężni tytani - mechy, wyposażone w różnorakie uzbrojenie, siejące prawdziwe spustoszenie na polu bitwy.

Najważniejszą zmianą w stosunku do jedynki jest kampania dla pojedynczego gracza. Co istotne, deweloperzy nie przygotowali w tym przypadku serii misji wyciętych z multiplayera, ale faktyczną kampanię, z pełnoprawnym scenariuszem. Głównym jego bohaterem jest strzelec milicji, pragnący zostać pilotem jednego z tytanów. Porzucony na tyłach linii wroga, musi połączyć swoje siły z tytanem klasy Vanguard, a następnie, wykorzystując go, sprawić, aby jego rodzime siły zbrojne zyskały przewagę nad przeciwnikiem. Historia pełna jest dynamicznych pojedynków, niespodziewanych zwrotów akcji oraz interesujących lokacji do zwiedzenia.

Jeśli chodzi o tryb rozgrywek wieloosobowych, twórcy postanowili zachować część elementów pierwowzoru, ale wykonać je lepiej. W rezultacie w trakcie batalii często zmienia się tempo walki, każdy przedstawiciel piechoty ma inne zadanie do wykonania, a tytani nie są już zwykłymi stalowymi puchami. Oni także dysponują odmiennym zestawem wad i zalet, sprawiających że na froncie trzeba dokładnie wiedzieć w jaki sposób walczyć, aby nie zostać pokonanym.

Także i piloci otrzymają nowe umiejętności, a najważniejszą z nich zdaje się być specjalna linka z hakiem. Z jej pomocą żołnierze jeszcze sprawniej poruszają się pomiędzy budynkami oraz innymi przeszkodami, skutecznie nawigując po opracowanych na potrzeby Titanfall 2, większych, bogatszych i bardziej szczegółowych mapach.

Przedsięwzięcie studia Respawn Entertainment działa na zmodyfikowanym silniku graficznym id Tech. Oferuje wysokiej jakości oprawę wizualną oraz odpowiednio sugestywne udźwiękowienie. Odpowiednia optymalizacja sprawia, że grę da się odpalić na średniej jakości komputerze. Jej wymagania sprzętowe są bowiem stosunkowo niskie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Titanfall 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosVerdyct   @   16:15, 02.12.2016
Ciekawi mnie czy gra warta zakupu.
Pytanie nieco przedwczesne i jednocześnie spóźnione, bo, spóźnione gdyż właśnie kupiłem i czkam na grę, przedwczesne, gdyż sam się za moment przekonam.
A więc ( nie powinno się zaczynać zdanie od "A więc")
No więc: warta gra zakupu, czy nie?
0 kudosfrycek88   @   19:19, 03.01.2017
Cytat: Verdyct
Ciekawi mnie czy gra warta zakupu.
Pytanie nieco przedwczesne i jednocześnie spóźnione, bo, spóźnione gdyż właśnie kupiłem i czkam na grę, przedwczesne, gdyż sam się za moment przekonam.
A więc ( nie powinno się zaczynać zdanie od "A więc")
No więc: warta gra zakupu, czy nie?


Jak najbardziej ja kupiłem razem konsolą i gra jest super.
0 kudoshuloolo   @   18:30, 07.03.2017
warto na pc wygląda fajnie, na karcie nividi 1080,tylko jedno ale ,nie lubię ginąć co chwilę a po aktualizacji stima do v.2.0.2.1 brak trainera lub kodów do tej wersji i to jedyny mankament , a te skoki po ścianach bajeranckie ja kupiłem i nie żałuję, tylko szukam kodów
0 kudosdabi132   @   13:01, 22.03.2017
Nie pisz posta pod postem tylko używaj funkcji Edytuj. Z trainerem to chyb grasz w singla? Bo w multi to raczej niemożliwe. Jak wyszła jakaś aktualizacja do gry to zazwyczaj normalne jest, że trainer do wcześniejszej wersji nie będzie kompatybilny.
0 kudosmarcin121132   @   17:42, 03.07.2017
Moim zdaniem gra Titan Fall 2 jest wspaniałą opowieścią robota z pilotem Cooperem. Na swojej drodze spotykasz wiele tytanów a ty sam wchodzisz do jednego z nich o nazwie BT. Po zakończeniu fabuły możesz grać online więc bardzo polecam Uśmiech Także informuje że gra cały czas jest rozwijana.
0 kudosMicMus123456789   @   16:04, 28.01.2018
Czekałem bardzo na singla i niestety żałuję bardzo, że pierwsza część takowego nie posiadała. Kampania w dwójce jest króciutka, ale za to intensywna, ale przez brak informacji ciężko się zorientować o co w ogóle w grze chodzi. Czemu strzelamy do tamtych, czemu wybuchła wojna itd. Do tego liczyłem na dłuższą kampanię, jednak 5 godzin to mało kiedy oczekiwania były tak duże. Ogólnie grało się bardzo przyjemnie, multi też daje satysfakcję.
Dodaj Odpowiedź