The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine (PC) - okladka

The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine (PC)

Premiera:
21 listopada 2006
Premiera PL:
styczeń 2007
Platformy:
Gatunek:
RPG
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (101)Gram (14)Ukończone (35)Kupię (7)

Opis The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 8h 50min

+ czaswięcej

Knights of the Nine jest pierwszym oficjalnym rozszerzeniem do gry The Elder Scrolls IV: Oblivion, wprowadzającym coś więcej, niż tylko jedną dodatkową misję lub lokację. Autorzy zdecydowali się go wydać i wzbogacić edycje programu przeznaczone na konsole Xbox 360 oraz komputery PC o elementy, które znaleźć można w edycji dla PlayStation 3.

Pierwszą i najważniejszą innowacją jest wprowadzenie do zabawy całkowicie nowej gildii Knights of the Nine - rycerzy, będących przeciwieństwem Mrocznego Bractwa. Oczywiście wraz z nową frakcją, do gry trafiają także przedmioty, postaci niezależne i najważniejsze dla graczy - questy. Misje są dynamiczne i pełne walk, a wraz z ich wykonywaniem gracz awansuje w szeregach, stając się coraz bardziej poważanym przedstawicielem rycerskiego grona. W sumie dodatek zapewnia od 10 do 20 godzin zabawy.

Wersja pudełkowa rozszerzenia, prócz tytułowego dodatku, zawiera wszystkie do tej pory wydane mini addony. W pudełku są więc: Horse Armor, The Orrery, Wizard’s Tower, Vile Lair, Thieves Den, Mehrunes’ Razor i Spell Tomes.

Do odpalenia DLC konieczne jest posiadanie podstawowej wersji The Elder Scrolls IV: Oblivion. Bez niej produkcja nie ruszy.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z The Elder Scrolls IV: Oblivion - Knights of the Nine (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoswalus323   @   18:05, 30.12.2009
Hmmmm..... to raczej zbiór pluginów do gry, niż dodatek. Przed wydaniem tego zbioru plugi te można było zakupić na stronie. Przejście wszystkiego z tego dodatku zajęło mi max 4 godziny co w ogóle mnie nie zadowala. Dodatek nie wnosi żadnej świeżości do gry i polecam kupienie następnego dodatku, a ten zostawcie - szkoda czasu - polecam jedynie wielkim fanom serii.
0 kudosRekruta   @   16:44, 24.04.2010
Niezłą zbroję się dostaje.
Pluginy może lepsze od dodatku.
0 kudosHaazheel   @   15:59, 06.10.2010
Ja mam problem.
Kiedy zwiedziłem wszystkie kaplice to nie pokazała mi się żadna wizja.
Czy ja mam przejść główny wątek?
0 kudosKattowitz   @   12:53, 03.09.2012
@Haazhel: A na pewno odwiedziłeś wszystkie 9? Przy ostatniej trzeba trochę poczekać, ażeby gra nieco zajarzyła ;)
A co do dodatku, to świetnie się bawiłam Szczęśliwy Niejednokrotnie do cholery doprowadzało mnie ciągłe bieganie w tak brzydkiej i ciężkiej zbroi, szczególnie że niemal w każde miejsce trzeba było dreptać pieszo bądź konno. Ale bawiłam się świetnie, misje naprawdę ciekawe, lokacje bardzo ładne i urokliwe - jak to seria TES xD Ogółem zbyt wiele nie powiem Szczęśliwy Ale szkoda mi było, że tak szybko się skończyło...
0 kudosHaazheel   @   23:18, 05.08.2013
Kapliczki wszystkie odwiedziłem bez wyjątku, okazało się miałem zainstalowanego moda co nie działał z tym DCL i stąd problem.
Dodaj Odpowiedź