Tańsze gry od Bethesdy już na Steam!

Dobra wiadomość dla fanów twórczości firmy Bethesda, bądź po prostu tych z Was, którym spodobały się wydawane przez nich produkcje.

@ 17.06.2009, 11:48
pc


Dobra wiadomość dla fanów twórczości firmy Bethesda, bądź po prostu tych z Was, którym spodobały się wydawane przez nich produkcje. Jak bowiem przez kilkoma dniami zapowiedziano, tak też uczyniono - na łamach usługi Steam pojawił się szereg nowych propozycji od amerykańskich wydawców (producentów takoż), oferowanych potencjalnym konsumentom w znacznie przystępniejszych cenach, rzecz jasna. Obniżka względem poprzednich żądań finansowych wyniosła około 20 %, a odnosi się do takich tytułów, jak The Elder Scrolls III: Morrowind w wersji Game of the Year Edition, czyli zawierającej ponadto dodatki Przepowiednia oraz Trójca, a także do kontynuacji serii, ujętej w postaci The Elder Scrolls IV: Oblivion, jaką kupimy również z rozszerzeniami - Knights of the Nine i Shivering Isles. Dla tych z Was, chętnych do zapoznania się z obiema częściami cyklu, przygotowano promocję specjalną - The Elder Scrolls: Game of the Year Pack, przynoszący ze sobą wszystko co powyżej wymienione, a kosztujący naturalnie mniej, niż przy osobnym zakupie obu odsłon. I handel się kręci.

Tańsze gry od Bethesdy już na Steam!
Oblivion


Tańsze od teraz jest też Call of Cthulhu: Mroczne Zakątki Świata, za które zapłacimy niecałe 9 euro. We wrześniu Bethesda przyniesie jeszcze na Steam strzelacza Rouge Warrior, jednakże na ten moment nie wiemy, ile za niego zażądają. Jeżeli jesteście zainteresowani promocjami, to zapraszamy pod ten adres, gdzie wejdziecie w posiadanie wymarzonych tytułów. Pamiętajcie - wszystkie ceny w euro (kurs około 4,50 zł).

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?