UEFA Champions League 2004-2005 (PC) - okladka

UEFA Champions League 2004-2005 (PC)

Premiera:
04 lutego 2005
Premiera PL:
04 lutego 2005
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis UEFA Champions League 2004-2005 (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

UEFA Champions League 2004-2005. Electronic Arts oraz UEFA rozświetlają murawy boisk w nowej, wspaniałej grze, która przenosi do świata niesamowitej piłkarskiej rywalizacji jaką niewątpliwie jest Liga Mistrzów™ UEFA.

Przytaczając słowa menedżera Chelsea FC, pana Jose Mourinho, „Możesz mieć największe gwiazdy w zespole, najlepszy stadion i najlepszy sprzęt,… ale jeśli nie wygrywasz meczy, to wszystko przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Musisz wygrywać, a w szczególności, wywalczyć upragniony puchar po raz pierwszy w swojej karierze.” Jego misja to zdobywanie pucharów. W grze UEFA Champions League™ 2004 – 2005, EA SPORTS przenosi na ekrany prawdziwy świat piłkarskich zmagań, by zaproponować fanom tego sportu pierwszą w historii grę piłkarską polegającą na wykonywaniu misji.

W grze dostępnych jest ponad 50 misji, które przetestują umiejętności gracza w trakcie sezonów rozgrywek krajowych i europejskich. Czy potrafisz poradzić sobie ze stresem, gdy musisz wygrać mecz wynikiem 2-0? A co, jeśli Twój nowy szef zakomunikuje, że główny napastnik musi zostać sprzedany?

Wybierz jeden z 239 dostępnych w grze klubów. Do wyboru są m.in. zespoły z FA Premier League, niemieckiej Bundesligi, hiszpańskiej Primera Liga, włoskiej Serie A oraz francuskiej Ligue 1. Ponadto, jest też wiele innych, dodatkowych klubów spoza wymienionych lig. Udowodnij, że jesteś godnym uczestnikiem rozgrywek Ligi Mistrzów.

UEFA Champions League™ może poszczycić się zupełnie nowym systemem zagrywek, a także innowacyjną opcją EA SPORTS™ Talk Radio, dzięki której poznasz opinie kibiców Twojego zespołu, którzy wypowiadają się na fanowskim forum.

Cechy:
- 50 ambitnych zadań do wykonania w pierwszej grze piłkarskiej polegającej na wykonywaniu misji.
- Usatysfakcjonuj wymagającego właściciela klubu. Musisz być skuteczny na rynku transferów, podczas treningów oraz w trakcie rozgrywek.
- Zadbaj o skuteczność swoich zawodników. Opanuj do perfekcji wykonywanie ultrarealistycznych, ale jednocześnie intuicyjnych rzutów wolnych oraz rożnych.
- Jedyne miejsce, w którym doświadczysz dramaturgii towarzyszącej piłkarskim spotkaniom na najwyższym szczeblu.
- Doceń pochwały i naucz się wysłuchiwać krytycznych głosów. Najbardziej zagorzali fani Twojego zespołu będą wypowiadać się na antenie audycji radiowej prowadzonej przez Tony’ego Cascarino oraz Patricka Kinghorna, prezenterów najpopularniejszej w Wielkiej Brytanii stacji radiowej – TalkSport.


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z UEFA Champions League 2004-2005 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?