Redfall (PC) - okladka

Redfall (PC)

Premiera:
02 maja 2023
Premiera PL:
02 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Redfall (PC)
Materdea @ 15:56 14.06.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Redfall to nowa marka od francuskiego Arkane Studios. Za projekt odpowiada oddział w Austin, w Stanach Zjednoczonych. Produkcja reprezentuje gatunek kooperacyjnych pierwszoosobowych strzelanek z otwartym światem.

W Redfall trafiamy do tytułowego wyspiarskiego miasteczka, które jest oblegane przez legion wampirów. Ich sprawką jest doprowadzenie do zaćmienia słońca i odcięcia wyspy od świata zewnętrznego. Gracze, którzy zostali uwięzieni z garstką ocalałych, muszą zmierzyć się z hordą łaknących krwi potworów!

Rozgrywka w Redfall pozwala na objęcie kontroli nad jedną z kilku predefiniowanych postaci - wybieramy nie tylko przez wzgląd na jej wygląd, lecz również umiejętności i rolę w drużynie. Gracz bowiem jest jednym członkiem czteroosobowego zespołu, więc role muszą się uzupełniać. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Redfall domyślnie oferuje czteroosobowy tryb kooperacji przez Internet, jednak w grze możemy bawić się również samodzielnie.

Wymagania: Twórcy gry Redfall ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Redfall (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?