Hogwarts Legacy (SWITCH) - okladka

Hogwarts Legacy (SWITCH)

Premiera:
14 listopada 2023
Premiera PL:
14 listopada 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Hogwarts Legacy (SWITCH)
Materdea @ 09:58 11.02.2023
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 75h 15min

+ czaswięcej

Hogwarts Legacy to RPG akcji, który osadza wydarzenia w uniwersum Harry'ego Pottera wykreowanym przez pisarkę J.K. Rowling. Za projekt odpowiada Avalanche Software - autorzy m.in. serii Disney Infinity.

W Hogwarts Legacy akcja przenosi nas do XIX-wiecznej szkoły magii, na długo przed wydarzeniami z książki. Kierujemy młodym wybrańcem będącym kluczem do odnalezienia antycznego sekretu, a przy tym mającym potencjał na opanowanie starożytnej magii.

Rozgrywka w Hogwarts Legacy ma charakter otwarty i skupia się na odkrywaniu sekretów uczelni. Jako że nasza postać jest uczniem, musimy nadal w odpowiednich godzinach pojawić się na zajęciach z różnych dziedzin magii. Z czasem rozwijamy bohatera odblokowując nowe zaklęcia czy lokacje. Na drodze stają nam nie tylko sojusznicy czy tajemnicze stworzenia, lecz także mroczne siły. Historia gry w dużej mierze opiera się na dokonywanych wyborach, co przekłada się na samo zakończenie.


Wkład w encyklopedię mieli:   dabi132,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?