The Ascent (PS5) - okladka

The Ascent (PS5)

Premiera:
24 marca 2022
Premiera PL:
26 maja 2022
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Ascent (PS5)
Materdea @ 21:02 03.12.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻 Odpowiedzialny za encyklopedię i poradniki.

Śr. długość gry: 21h 56min

+ czaswięcej

The Ascent to mieszanina gry akcji, strzelanki oraz cRPG, której akcja osadzona jest w mrocznym, cyberpunkowym świecie. Za projekt odpowiada skromne studio Neon Giant, zaś za wydanie odpowiada firma Curve Digital.

W The Ascent gracz wciela się w jednego z niewolników megakorporacji - tytułowego Ascent - która kontroluje gargantuiczną metropolię zamieszkałą przez ludzi z całej galaktyki. Pewnego dnia moloch upada, a miasto popada w chaos. Uzbrojeni po zęby wyruszamy bronić swojego dystryktu przed innymi korporacjami oraz przestępczymi syndykatami.

Rozgrywka w The Ascent posiada wiele cech charakterystycznych dla różnych gatunków. Akcję obserwujemy w rzucie izometrycznym, zaś jednym z naszych zadań jest przemierzanie przemierzaniu ogromnej arkologii nazwanej Grupą Ascent. Wykonujemy zadania dla przeróżnych grup i zyskujemy nowych przyjaciół, ale także i wrogów. Tych ostatnich przyjdzie nam eliminować przy pomocy szerokiego arsenału wspomagając się cyberwszczepami zdobytymi na czarnym rynku. Pukawki również możemy tam zakupić, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, aby złupić sprzęt z pokonanych wrogów.

The Ascent oferuje tryb kooperacji - maksymalnie do czterech graczy.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?