Valorant (PC) - okladka

Valorant (PC)

Premiera:
02 czerwca 2020
Premiera PL:
02 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Valorant (PC)
Materdea @ 10:23 02.03.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Valorant to pierwszoosobowa strzelanka taktyczna od autorów gry League of Legends, studia Riot Games. Produkcja odznacza się wysoką dbałością o infrastrukturę sieciową, oferując m.in. serwery z tickratem na poziomie 128 jednostek.

Valorant oferuje starcia dwóch pięcioosobowych drużyn, które mierzą się na rozmaitych mapach i walcząc o różne cele - wśród trybów zabawy znajdziemy m.in. klasyczny motyw znany z serii Counter-Strike, w którym jedna z drużyn musi podłożyć bombę, a druga jej to uniemożliwia / rozbraja ją.

W grze możemy wcielić się w różne klasy postaci, posiadające nie tylko odmienne uzbrojenie, ale też umiejętności specjalne, pozwalające np. postawienie zasłony, przez którą przeciwnik nie może nic dostrzec lub specjalne granaty podświetlające pozycję przeciwników.

Wymagania: Twórcy gry Valorant ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?