Valorant - premiera gry została zaplanowana na czerwiec

Valorant zakończy zamkniętą betę i zostanie wydany dla wszystkich na całym świecie już z początkiem czerwca.

@ 21.05.2020, 23:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Valorant - premiera gry została zaplanowana na czerwiec

Mamy dobre wiadomości dla fanów najnowszej gry Riot GamesValorant pojawi się w pełnej, grywalnej dla wszystkich, wersji na pecetach już 2 czerwca, czyli za kilkanaście dni. Informacja ta została upubliczniona na Twitterze.

Oprócz tego, że teraz wszyscy będą mogli zagrać w projekt na początku czerwca, pełna wersja Valorant przyniesie ze sobą kilka nowości. Co najważniejsze, nowy agent dołączy do listy dostępnych bohaterów, a wraz z nim nowa mapa i tryb zabawy. Riot nie uściśliło jeszcze, jaki będzie ten nowy wariant gry, ale wyjaśniło, że nie będzie to Team Deathmatch.

Wraz z ogłoszeniem daty premiery, niektórzy programiści z Riot pojawili się w programie Geoffa Keighleya, aby opowiedzieć nieco więcej o tytule. Podczas gdy znaczna część rozmowy koncentrowała się na przyszłości FPSa, Keighley zapytał również o obecny system przeciwdziałający cheaterom w Valorant. Filmik na temat gry możecie obejrzeć poniżej, jak również wspomniany wpis zapowiadający premierę.

Czy mieliście okazję testować Valorant? Czy jest to tytuł, którym się interesujecie? Nas projekt niestety nie porwał.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?