Valorant - najnowsze plotki ujawniają nowego agenta do gry

Valorant, strzelanka Riot Games, może otrzymać nowego agenta, o czym dowiadujemy się z najnowszych doniesień na temat projektu.

@ 08.07.2021, 10:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Valorant - najnowsze plotki ujawniają nowego agenta do gry

Najnowszy przeciek dotyczący Valorant może wywołać wiele szumu w społeczności, ponieważ Riot Games może szykować się do wprowadzenia nowego agenta wraz ze skórkami Magepunk 2.0. Tytuł z ponad 14 milionami graczy jest obecnie jedną z najczęściej ogrywanych strzelanek wieloosobowych w branży, więc jest o czym dyskutować.

Valorant otrzymało niedawno sporą aktualizację, która była jedną z największych w historii gry. Wprowadziła ona kilka znaczących zmian w rozgrywce, modyfikując przy okazji cenę wielu broni. Oprócz tego zaaplikowano wiele zmian w agentach. Riot Games planuje również więcej rzeczy na przyszłość, w tym nadchodzące wzmocnienie Yoru. Oczekuje się, że zostanie to wprowadzone w następnym patchu. Wygląda jednak na to, że w pracach jest też coś większego.

Według najnowszego przecieku, studio może pracować nad kolejnym nowym agentem. Informacja pochodzi od Mike'a, który jest dobrze znanym źródłem informacji w społeczności Valorant. Najnowszy przeciek sugeruje, że kolejny agent w grze może mieć kryptonim Sprinter. Pamiętajmy, że to tylko kryptonim i nie musi odzwierciedlać ostatecznej nazwy agenta. Oprócz tej informacji widzimy również kryptonim Deadeye, który wyciekł wcześniej.

Poza tym Mike twierdzi również, że skórki Magepunk 2.0 zostaną wkrótce dodane do Valorant. Co warte uwagi, to fakt, że skiny będą również zawierać skórkę Operatora.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?