Blitzkrieg 2 - testy polskiej wersji na ukończeniu

Cenega Poland informuje, że testy polskiej wersji długo oczekiwanej strategii firmy CDV - Blitzkrieg 2 - dobiegają końca.

@ 04.07.2006, 15:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc


Cenega Poland informuje, że testy polskiej wersji długo oczekiwanej strategii firmy CDV - Blitzkrieg 2 - dobiegają końca. Kontynuacja bestsellerowego i wielokrotnie nagradzanego hitu, niezwykle realistycznie przedstawiającego walki w trakcie II wojny światowej pojawi się w sklepach już 26 października, w przystępnej cenie 99,90 PLN i polskiej wersji językowej z napisami.

Blitzkrieg 2 to epicka strategia czasu rzeczywistego, umieszczona w realiach II wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - 4 kampanie przedstawiają wydarzenia z perspektywy ZSRR, Wielkiej Brytanii, USA i Niemiec. Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przy tworzeniu poprzednich części serii, specjaliści ze studia Nival odtworzyli bitwy na gigantyczną skalę z niespotykaną dotąd wiernością. Nowy silnik graficzny i dynamiczne opcje taktyczne pozwalają graczowi na wcielenie się w dowódcę na krwawych polach bitew II wojny światowej.Blitzkrieg 2 zapewnia graczowi większy wybór zagrywek taktycznych, a jednocześnie umożliwia decydowanie o poziomie trudności i stylu gry. Sam zdecyduj, które misje wykonać, kiedy wezwać posiłki i w jaki sposób osiągnąć kluczowe cele. Każda bitwa to wyzwanie taktyczne, jako że dowodzić musisz również jednostkami marynarki i lotnictwa. Udane wykonanie misji oznacza, że państwo, dla którego walczysz będzie mogło osiągnąć sukcesy również na poziomie strategicznym.

Sprawdź także:

Blitzkrieg II

Premiera: 23 września 2005
PC

Blitzkrieg II to epicka strategia czasu rzeczywistego, umieszczona w realiach drugiej wojny światowej. Gracz dowodzi wojskami w czasie bitew w różnych zakątkach świata - ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?