Blitzkrieg II (PC)

ObserwujMam (82)Gram (17)Ukończone (19)Kupię (4)

Lista problemów z Blitzkrieg II (PC)

Masz jakiś problem z grą Blitzkrieg II i nie wiesz jak go rozwiązać? Skorzystaj z GIERUNKOWSKAZU, specjalnego systemu, w którym szybko i łatwo zamieścisz pytanie, jak i znajdziesz odpowiedź. Jeśli chcesz zamieścić swój problem skorzystaj z poniższego przycisku. Upewnij się jednak wcześniej, że posiadasz darmowe konto w portalu i jesteś zalogowany.

Dodaj problem

Dawid11r   @   20:34, 29.01.2012

witam mam problem z misja gdzie jestesmy amerykanam i mamy bronic 2 kluczowych punktow przed japonczykam nie wiem jak dlugo mam sie bronic ani jak rozstawic dziala poniewaz caly czas je trace

czytaj odpowiedzi (1)
lukasrada   @   21:29, 03.08.2011

Misja:   Typed Templates

Wkońcu udało mi się stworzyć posiłki i punkt kluczowy, ale mam problem z przywołaniem. Dodałem do listy posiłków następujące jednostki:

Piechota, Piechota szturmowa, Spadochroniarze;
Czołgi lekkie, Czołgi średnie, Czołgi ciężkie, Niszczyciele czołgów;
Ciężkie działo p. panc., Artylerię, Artylerię rakietową;
Lekkie działo p. lot., Ciężkie działo p. lot.;
Myśliwce, Samoloty szturmowe, Bombowce, Samoloty rozpoznawcze.

Z tych wszystkich nie chcą się pojawić: spadochroniarze i lekkie działa p. lot..

Do czego trzeba je podporządkować w Tools window/gameplay/reinforcement points/Typed Templates, ażeby zaczęły się pojawiać?

czytaj odpowiedzi (2)
lukasrada   @   09:50, 01.08.2011

Rozdział:   -
Poziom:   -
Misja:   Własna misja

Mam problem, gdyż chciałem stworzyć mapę do gry, ale nie mogę ustawić punktów kluczowych. W poradniku pisze jak to zrobić, ale jest po angielsku i nie całkiem go rozumiem. Jak by ktoś wiedział jak to zrobić albo posiadał spolszczoną wersję tego poradnika to proszę o pomoc lub ten ów poradnik. Mam oryginalną wersję gry.

czytaj odpowiedzi (2)