The Elder Scrolls Online: Greymoor (PC) - okladka

The Elder Scrolls Online: Greymoor (PC)

Premiera:
26 maja 2020
Premiera PL:
26 maja 2020
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis The Elder Scrolls Online: Greymoor (PC)
Materdea @ 17:50 19.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: Greymoor to kolejne fabularne rozszerzenie dedykowane grze MMORPG od studia ZeniMax Online - The Elder Scorlls Online. Dodatek oferuje krainę Skryrim (zachodnią jej część) znaną z The Elder Scorlls V. Jest to jednocześnie drugie z czterech DLC (pierwszym jest darmowy pakiet lochów pt. Harrowstorm), które tworzy serię Mroczne Serce Skryim.

Historia Greymoor obraca się wokół starożytnego władcy wampirów, który niegdyś dowodził przerażającą armią podwładnych mu popleczników, czarownic i wilkołaków, i w ten sposób wypaczył ten niegdyś idylliczny region, zmieniając go w mroczne i złowrogie miejsce.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Greymoor oferuje przede wszystkim nową lokację - zachodnie Skyrim, będące skutą lodem ojczyzną Nordów, oraz dawno zapomnianą jaskinię Blackreach, rozbudowaną w porównaniu do wersji znanej z The Elder Scrolls V: Skyrim. Przygoda toczy się w ponad 900 lat przed wydarzeniami znanymi z "piątki", przez co kraina ta nie do końca jest taka, jaką pamiętają ją gracze.

W dodatku powraca znana z podstawowej wersji gry Lyris Titanborn oraz ród Ravenwatch. Rozdział Greymoor wprowadza również nowe wydarzenia globalne i mechanizm - system antyków. Polega on na wywróżeniu ze starożytnych artefaktów lokalizację reliktów oferujących ukrytą historię Tamriel i potężne nagrody.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z The Elder Scrolls Online: Greymoor (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   08:03, 04.05.2020
O! To może być dobry pretekst, by wrócić do TESO.
1 kudosfebra1976   @   10:25, 04.05.2020
Albo rozpocząć grę po raz pierwszy.
😜
0 kudosshuwar   @   09:04, 06.05.2020
Kurcze nie pamiętam już... a jak jest z poziomem postaci? Czy mogę zacząć dodatek tworząc nową postać, czy będzie jakiś minimalny poziom, od którego eksploracja będzie miała sens?
0 kudosMaterdea   @   09:27, 06.05.2020
Cytat: shuwar
Czy mogę zacząć dodatek tworząc nową postać, czy będzie jakiś minimalny poziom, od którego eksploracja będzie miała sens?
Wydaje mi się, że gra powinna umożliwiać dla startujących z nową przygodą jakiś domyślny build dla dodatku, jednak głowy za to nie dam. W TESO grałem tylko w gołą podstawkę. Ale napędziliście mi chęci na powrót. Szczęśliwy
0 kudosshuwar   @   17:20, 06.05.2020
Już chyba wiem. Tak jest już od jakiegoś czasu, że te nowe dodatki fabularne możemy ogrywać już stworzoną postacią lub całkiem nową. Gra skaluje się do naszego poziomu.
Dodaj Odpowiedź