The Elder Scrolls Online: Greymoor (Xbox One) - okladka

The Elder Scrolls Online: Greymoor (Xbox One)

Premiera:
02 czerwca 2020
Premiera PL:
02 czerwca 2020
Platformy:
Gatunek:
MMO / RPG
Język:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:brak ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:0%
Chcesz taki licznik?
Opis The Elder Scrolls Online: Greymoor (Xbox One)
Materdea @ 17:50 19.01.2020
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Elder Scrolls Online: Greymoor to kolejne fabularne rozszerzenie dedykowane grze MMORPG od studia ZeniMax Online - The Elder Scorlls Online. Dodatek oferuje krainę Skryrim (zachodnią jej część) znaną z The Elder Scorlls V. Jest to jednocześnie drugie z czterech DLC (pierwszym jest darmowy pakiet lochów pt. Harrowstorm), które tworzy serię Mroczne Serce Skryim.

Historia Greymoor obraca się wokół starożytnego władcy wampirów, który niegdyś dowodził przerażającą armią podwładnych mu popleczników, czarownic i wilkołaków, i w ten sposób wypaczył ten niegdyś idylliczny region, zmieniając go w mroczne i złowrogie miejsce.

Rozgrywka The Elder Scrolls Online: Greymoor oferuje przede wszystkim nową lokację - zachodnie Skyrim, będące skutą lodem ojczyzną Nordów, oraz dawno zapomnianą jaskinię Blackreach, rozbudowaną w porównaniu do wersji znanej z The Elder Scrolls V: Skyrim. Przygoda toczy się w ponad 900 lat przed wydarzeniami znanymi z "piątki", przez co kraina ta nie do końca jest taka, jaką pamiętają ją gracze.

W dodatku powraca znana z podstawowej wersji gry Lyris Titanborn oraz ród Ravenwatch. Rozdział Greymoor wprowadza również nowe wydarzenia globalne i mechanizm - system antyków. Polega on na wywróżeniu ze starożytnych artefaktów lokalizację reliktów oferujących ukrytą historię Tamriel i potężne nagrody.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Najnowsze wiadomości na temat The Elder Scrolls Online: Greymoor (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?