The Elder Scrolls Online: Greymoor - zobaczcie rozgrywkę wampirem

Twórcy The Elder Scrolls Online: Greymoor opowiadają co nieco na temat krwiopijców.

@ 20.05.2020, 11:25
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

The Elder Scrolls Online: Greymoor - zobaczcie rozgrywkę wampirem

The Elder Scrolls Online: Greymoor to kolejny rozdział popularnej gry sieciowej, mający zadebiutować na PC w dniu 26 maja bieżącego roku, a na konsolach PlayStation 4 i Xbox One 9 czerwca. Bethesda postanowiła pokazać nam jeden z najważniejszych elementów rozszerzenia.

Twórcy opublikowali w sieci materiał filmowy, na którym możemy podziwiać rozgrywkę wampirem. Za sprawą niedługiego wideo deweloperzy prezentują nowe umiejętności krwiopijców, a także to w jaki sposób można je wykorzystywać, by zmaksymalizować przyjemność z zabawy.

Co ważne, nie mamy do czynienia ze zwiastunem, ale dziennikiem dewelopera. Podczas seansu słyszymy więc głosy osób odpowiedzialnych za grę, wyjaśniające poszczególne elementy projektu prezentowane na ekranie. Film jest okraszony polskimi napisami, więc bez obaw, że czegoś nie zrozumiecie.

Jak wspomniałem, The Elder Scrolls Online: Greymoor zadebiutuje już niebawem. Najpierw na PC (wymagania), a potem na konsolach PS4 oraz X1.


 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?