Darmowy weekend z Ghost Recon: Breakpoint

Ubisoft zachęca graczy do poznania świata Ghost Recon: Breakpoint.

@ 21.01.2021, 16:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Darmowy weekend z Ghost Recon: Breakpoint

Ghost Recon: Breakpoint nie było jakoś szczególnie porywającym projektem po premierze, o czym przeczytać możecie w naszej recenzji. Jeśli rozważaliście jego zakup, ale nie byliście co do tego przekonani, to właśnie nadarza się świetna okazja do tego, by tytuł samodzielnie przetestować.

Ubisoft zorganizował darmowy weekend z Ghost Recon: Breakpoint. Odbędzie się on pomiędzy 21, a 25 stycznia na każdej z platform docelowych produkcji, a także na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S (oczywiście za sprawą dostępnej na next-genach wstecznej kompatybilności).

Jako że Ghost Recon: Breakpoint to tytuł nastawiony w znacznej mierze na potyczki wieloosobowe, do uczestnictwa w darmowym weekendzie na konsolach, trzeba posiadać - odpowiednio - PlayStation Plus albo Xbox Live Gold. W przypadku PeCetów oczywiście nie ma żadnych dodatkowych obostrzeń. Wystarczy, aby wasz komputer spełniał wymagania gry.

Co ważne, postępy z darmowego weekendu będzie się dało przenieść do pełnej wersji, jeśli zdecydujecie się na zakup. Obecnie Ghost Recon: Breakpoint jest sprzedawane w promocyjnej cenie, niższej nawet o 85%.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?