Forza Horizon 3 (Xbox One) - okladka

Forza Horizon 3 (Xbox One)

Premiera:
27 września 2016
Premiera PL:
27 września 2016
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (17)Gram (10)Ukończone (5)Kupię (2)

Opis Forza Horizon 3 (Xbox One)
Materdea @ 21:53 13.06.2016
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 31h 39min

+ czaswięcej

Forza Horizon 3 to trzecia odsłona serii gier wyścigowych, będąca spin-offem cyklu Forza Motorsport. Za jej opracowanie odpowiada studio Playground GamesForza Horizon 3 jest jednocześnie pierwszą częścią, która zadebiutowała na komputerach osobistych - jest to tytuł ekskluzywny na Windowsa 10!

Podobnie jak w przypadku poprzedniczki, akcja toczy się w otwartym świecie. Kolejna część wyścigowej serii zabiera nas na drugi koniec globu, aż do Australii, gdzie odbędzie się tegoroczny Horizon Festiwal. Otrzymaliśmy bowiem nie tylko możliwość ścigania się po bezkresnym asfalcie, ale również w typowych rajdach off-road, co jest nowością w cyklu Horizon. Oprócz tego do dyspozycji mamy największy w historii serii otoczenie - od pustyni, przez górzyste terytoria, lasy deszczowe, kończąc na wybrzeżu oceanu, a także kanionach.

W grze nie brakuje naturalnie całej masy licencjonowanych samochodów takich marek, jak Ford czy Lamborghini - łączna liczba pojazdów to blisko 350 modeli, które zostały bardzo dokładnie odwzorowane w autorskiej technologii ForzaVista! Ponadto produkcja oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza jak i multiplayer. Forza Horizon 3 oferuje czteroosobową kooperację. Twórcy wprowadzili również cykl zmiennych warunków atmosferycznych, dzięki którym doznania z przejazdów mają być wyjątkowo efektowne.

Całość działa na podrasowanym silniku napędzającym wcześniej Forza Motorsport 5, należy się więc spodziewać pełnej efektów specjalnych oprawy, w której uwagę przywiązano do najdrobniejszych nawet detali.

Screeny z Forza Horizon 3 (Xbox One)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMiqrusPL   @   23:40, 13.03.2017
Gierka jest świetna, bardzo wciągniająca, niesamowita grafika. Z czystym sercem polecam!