Obduction, duchowy spadkobierca Myst, opóźnione

Studio Cyan wyjaśnia dlaczego doszło do mniej więcej miesięcznej obsuwy.

@ 20.07.2016, 15:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Jeśli mieliście nadzieję na to, że już za kilka dni zagracie w duchowego spadkobiercę Myst, to mamy złe wieści. Przedsięwzięcie zatytułowane Obduction zostało opóźnione i zadebiutuje dopiero pod koniec sierpnia. Obsuwa nie jest duża, a deweloperzy wystosowali krótkie wyjaśnienie swojej decyzji.

"W zeszłym tygodniu prowadzący spotkali się aby porozmawiać o naszych możliwościach. Byliśmy blisko, moglibyśmy wydać. Ale podjęliśmy jednogłośnie decyzję, że jeśli byśmy wydali, byłoby to podyktowane głównie terminem - nie tym, że jesteśmy usatysfakcjonowani", napisał Ryan Warzecha ze studia Cyan na blogu gry.

"Obduction to produkt, z którego jesteśmy dumni i nie chcemy aby niedoszlifowane elementy zakłóciły niesamowite, wciągające doświadczenie".

Opóźnienie wynika z tego, że deweloper w ostatnich kilku tygodniach starał się dodać do gry kilka kolejnych rozwiązań, zabrakło natomiast czasu na to, aby upewnić się, że w kodzie nie ma błędów. Dlatego premiera została opóźniona i nastąpi ona dopiero 22 sierpnia, wyłącznie na PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?