Hearts of Iron IV (PC) - okladka

Hearts of Iron IV (PC)

Premiera:
06 czerwca 2016
Premiera PL:
06 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (25)Gram (10)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis Hearts of Iron IV (PC)
Materdea @ 09:29 24.01.2014
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Hearts of Iron IV to kolejna część wybitnej serii gier strategicznych, skupiającej się na temacie II Wojny Światowej. Twórcami czwartej, już, edycji cyklu są fachowcy w tej dziedzinie - studio Paradox Interactive.

Hearts of Iron IV charakteryzuje się jeszcze bardziej rozbudowanym modułem wojny na wszystkich frontach. Gracz pokieruje jednostkami nie tylko na lądzie, ale też w powietrzu oraz na morzu, co przełoży się na niesamowite doznania. Ponadto zajrzy - mówiąc dosłownie - za kulisy konfliktu, budując tajne laboratoria, fabryki zbrojeniowe, a także dokonując międzynarodowych wymian. Oczywiście, jak na prawdziwą strategię przystało, nie zajmujemy się samodzielnym kontrolowaniem pojazdów, a wydajemy jedynie polecenia, formułujemy strategię, a następnie dbamy o odpowiednią realizacją założonej taktyki.

Produkcja pozwala na rozegranie kampanii każdą dostępną nacją podczas tego największego ludzkiego konfliktu w dziejach. Być może pokierujesz do zwycięstwa ogromne mocarstwo, albo niewielką enklawę - wybór należy do Ciebie.

Hearts of Iron IV to usprawniony silnik graficzny, generujący ładniejszą, acz nadal bardzo prostą oprawę wizualną. Tytuł ma niewielkie wymagania sprzętowe, a w związku z tym działa nawet na starszych konfiguracjach.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Hearts of Iron IV (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?