Mario Kart 8 (WIIU) - okladka

Mario Kart 8 (WIIU)

Premiera:
29 maja 2014
Premiera PL:
30 maja 2014
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (1)Ukończone (3)Kupię (0)

Opis Mario Kart 8 (WIIU)
zvarownik @ 16:46 16.02.2014
Kamil "zvarownik" Zwijacz

Śr. długość gry: 17h 34min

+ czaswięcej

Mario Kart 8 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii w portfolio firmy Nintendo, w której wcielamy się w kierowców gokartów.

Założenia rozgrywki są takie same jak zawsze. Gracz wciela się w jedną ze znanych postaci i rusza na trasę w swoim gokarcie. Wśród dostępnych kierowców znajdują się tacy bohaterowie jak Mario, Luigi, księżniczka Peach czy też podopieczni Bowsera. Jest to jedna z najbardziej ekscytujących części serii, oferując zmagania na niesamowitych torach, umożliwiających nawet jazdę do góry nogami.

Podczas szalonych wyścigów wykorzystuje się rożnego rodzaju power-upy znajdujące się na drodze. Dodatkowo twórcy oddali do dyspozycji nie tylko gokarty, ale także szybowce czy też motocykle.

Mario Kart 8 wykorzystuje wiele funkcji oferowanych przez konsolę Wii U. Można np. przesyłać nagrania wideo z najlepszymi momentami na serwery produkcji, by podzielić się nimi ze znajomymi. Umożliwiono rozgrywki multiplayer (lokalnie i online) i nie tylko.

Screeny z Mario Kart 8 (WIIU)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   20:48, 23.05.2019
Gra bardzo dobra i przyjemna, ale zdecydowanie za krótka. Liczyłem na trochę więcej biorąc pod uwagę numerek w tytule, spodziewałem się więcej tras i postaci Dumny Gra strasznie przypominała mi Crash Team Racing wszystkie triki jakie się kiedyś opanowało tu działają równie dobrze.