Cezar IV (PC) - okladka

Cezar IV (PC)

Premiera:
26 września 2006
Premiera PL:
24 listopada 2006
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna / Ekonomiczna
Język:
- napisy
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (74)Gram (53)Ukończone (1)Kupię (12)

Opis Cezar IV (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 16h 57min

+ czaswięcej

Caesar IV jest czwartą z kolei odsłoną znanej gry ekonomiczno-strategicznej. Podobnie jak w poprzednich częściach gracze otrzymają do dyspozycji narzędzia, dzięki którym będą mieli okazję pokierowania starożytnym miastem. Za realizacje projektu odpowiedzialna jest firma Tilted Mill Entertainment.

Gracz będzie mógł pokierować początkowo małą prowincją cesarstwa Rzymskiego, a z jakimś czasem nawet całym państwem. Gracz będzie musiał czuwać nad niemal każdym aspektem rozwojowym podległych mu miast, zajmie się organizacją transportu publicznego, transportem surowców itd. Ważne będzie również budowanie miasta, w którym przyjdzie mieszkać wirtualnym mieszkańcom. Od poczynań gracza zależeć będzie rozwój miasta i szczęście zamieszkujących prowincję ludzi.


Wkład w encyklopedię mieli:   winster,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Cezar IV (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosamdep50   @   16:12, 14.07.2009
Kupiłam grę niedawno i właściwie jeszcze jej dobrze nie poznałam, a już ją odłożyłam na półkę, zirytowana do niemożliwości!! Skończyłam ekonomię, ale najwyraźniej nie przekłada się to na gry ekonomiczne, bo mieszkańcy wyprowadzają się z miasta (na bogatych ziemiach Egiptu!), a ja nie mam pojęcia dlaczego! Zaczynałam trzy razy (jeden nie przedstawiony w samouczku powód przerwania gry, to spalenie dwóch budynków piorunem Jowisza w czasie burzy), aż wreszcie dałam sobie spokój. Może jeszcze kiedyś do niej wrócę, zaczynając znowu od samouczka, ale narazie - precz z nią!

Chociaż zapowiadało się nieźle... szkoda.
0 kudosZauber   @   22:39, 13.09.2009
Gram już długo w to i cały czas nie mogę przyzwyczaić się do tego że mapy są małe i ciężko się dobrze rozbudować. (Mowa o kampanii)
0 kudosToriz   @   21:45, 07.04.2012
Fajna gra, przeszłem całe. Ale jak kolega wyżej, małe mapy.
0 kudosSzymono111   @   17:00, 23.04.2012
Gra dla fanów ekonomicznych/tycoonowych strategii. Niczym się nie wyróżnia,ale też niczym w oczy nie kole,ale...
taki średniak mówiąc szczerze. Fajna oprawa,fajny gameplay i(o dziwo) fajna kampania.
Fajna (: