Indiana Jones and the Emperor's Tomb (PC) - okladka

Indiana Jones and the Emperor's Tomb (PC)

Premiera:
26 marca 2003
Premiera PL:
11 kwietnia 2003
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (25)Gram (7)Ukończone (8)Kupię (2)

Opis Indiana Jones and the Emperor's Tomb (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 11h 10min

+ czaswięcej

Indiana Jones and the Emperor's Tomb to gra przygodowa stworzona przez firmę LucasArts na podstawie słynnego filmu z Harrisonem Fordem w roli głównej.

Głównym bohaterem Indiana Jones and the Emperor's Tomb jest oczywiście tytułowy Indiana Jones - niezwykle uzdolniony archeolog, dla którego żadni wrogowie i pułapki nie stanowią przeszkód. Głównym zadaniem naszego protegowanego jest odnalezienie starożytnego artefaktu zwanego Sercem Smoka, zanim wpadnie on w ręce niemieckiego najemnika oraz azjatyckiej organizacji przestęczej. Aby zdobyć artefakt, Indiana Jones musi najpierw odszukać trzy części klucza otwierającego grobowiec.

Poszukiwania zaprowadzą naszego bohatera w wiele niebezpiecznych miejsc. Zwiedzi on nie tylko miasta, czy też wioski, lecz również starożytne ruiny, grobowce oraz inne mroczne miejsca. W każdym z nich czekają na niego pułapki oraz dziesiątki przeciwników do wyeliminowania. Pozbywamy się ich za pomocą wielu różnych rodzajów pukawek oraz własnymi pięściami. System walki przygotowano tak, aby był stosunkowo prosty w obsłudze, a zarazem dynamiczny i efektowny.

Indiana Jones and the Emperor's Tomb działa na w pełni trójwymiarowym silniku graficznym, mogącym generować płynną, szczegółową oprawę wizualną.


Wkład w encyklopedię mieli:   denilson,
PEGI: Od 12 lat
Screeny z Indiana Jones and the Emperor's Tomb (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?