Stranglehold (Xbox 360) - okladka

Stranglehold (Xbox 360)

Premiera:
05 września 2007
Premiera PL:
14 września 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (14)Gram (0)Ukończone (6)Kupię (1)

Opis Stranglehold (Xbox 360)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 6h 51min

+ czaswięcej

Stranglehold jest pełną akcji produkcją zrealizowaną przy współpracy ze słynnym reżyserem filmowym Johnem Woo. Gra jest kontynuacją filmu Dzieci Traidy, który zadebiutował w kinach w 1992 roku. Autorzy starali się jak najlepiej oddać klimat produkcji wielkiego ekranu w postaci pieczołowicie zrealizowanych scenek przerywnikowych oraz szczegółowej grafiki.

Fabuła gry Stranglehold wciela nas w postać detektywa o pseudonimie Tequila. Naszym zadaniem jest uratowanie porwanej przez rosyjski gang żony, i przy okazji likwidowanie przestępczości w Hong Kongu oraz Chicago. Główny bohater posiada ogromny arsenał różnego rodzaju środków perswazji takicj jak karabiny, strzelby czy też pistolety. Dodatkowo potrafi bardzo skutecznie posługiwać się własnymi kończynami. Jako mistrz walki, kilkoma szybkimi ruchami pokzuje bandziorom gdzie jest ich miejse.

Stranglehold działa na silniku graficznym unreal 3.0 więc efekty specjalne oraz fizyka stoją na najwyższym poziomie. Niestety z powodu dużych wymagań sprzętowych gra dostępna jest jedynie na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Stranglehold (Xbox 360)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?