Race Driver GRID (DS) - okladka

Race Driver GRID (DS)

Premiera:
05 sierpnia 2008
Premiera PL:
08 sierpnia 2008
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Race Driver GRID (DS)
Redakcja MiastoGier.pl @ 08:47 19.09.2009

Śr. długość gry: 45h 58min

+ czaswięcej

Race Driver GRID to tytuł kolejnej części serii Toca Race Driver. Podobnie jak w edycjach poprzednich gracz zmuszony jest do ścigania się w różnych dyscyplinach, odmiennych warunkach pogodowych oraz przy pomocy wielu typów pojazdów.

W porównaniu do pierwowzoru, otrzymujemy znacznie bogatszą gamę tras oraz samochodów. Producent postarał się, aby gracz spędzający czas przy Race Driver GRID zwiedził wiele egzotycznych zakątków świata i zasiadł za kierownicą najdroższych samochodów.

Fabuła dla pojedynczego gracza składa się z serii wyścigów, których wygranie oznacza ostateczny sukces oraz tytuł najlepszego kierowcy w historii motoryzacji. Oczywiście dla osób lubiących starcia w internecie opracowano system rozgrywek wieloosobowych, w których jednocześnie ściga się nawet kilkunastu zawodników.

Produkcja działa na silniku graficznym Neon. Dzięki niemu generowany na ekranie obraz pełen jest szczegółów nadających każdemu modelowi niezwykłego realizmu.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?