Need for Speed ProStreet (PSP) - okladka

Need for Speed ProStreet (PSP)

Premiera:
14 listopada 2007
Premiera PL:
23 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (21)Gram (9)Ukończone (0)Kupię (4)

Opis Need for Speed ProStreet (PSP)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 21h 5min

+ czaswięcej

Need for Speed ProStreet to najnowsza odsłona kultowego cyklu gier wyścigowych. Ten zapierający dech w piersiach nowy projekt zmieni dotychczasowe oblicze wirtualnych wyścigów w serię zaciętych pojedynków z najlepszymi kierowcami z całego świata. Gra powstaje w kanadyjskim oddziale EA Black Box i trafi do sprzedaży jesienią tego roku.

Need for Speed ProStreet przeniesie ideę ulicznych wyścigów w zupełnie nowy wymiar. To ostateczna drogowa rozgrywka, wywołująca niepohamowane dreszcze emocji. ProStreet jest grą o budowaniu i tuningowaniu fantastycznych maszyn – prawdziwych ulicznych potworów zaprojektowanych wyłącznie do jazdy na najwyższych obrotach. Za kierownicą samochodów o potężnej mocy gracze stoczą walkę o uznanie i reputację wśród najlepszych ulicznych kierowców świata.

Need for Speed ProStreet zaskoczy wszystkich niespotykaną wcześniej zgodnością z kulturą ulicznych wyścigów i fotorealistyczną grafiką. Dzięki usprawnionej technologii „Autosculpt” będziecie precyzyjnie projektować swoje pojazdy, tak by ich wygląd i osiągi odzwierciedlały drzemiący w was potencjał. Need for Speed ProStreet to prawdziwy smak czystej adrenaliny oraz pełne realnych konsekwencji drogowe szaleństwo. Teraz każde wgniecenie, każda rysa, czy ślad po kraksie na karoserii będą namacalnymi dowodami jazdy w zabójczym tempie. Agresywny system sztucznej inteligencji sprawi, że na własnej skórze poczujecie smak zaciekłej rywalizacji. Need For Speed Pro Street oferować będzie też rewolucyjny tryb zabawy online, który zmieni dotychczasowe podejście do wieloosobowej gry w sieci.

Najnowsze wiadomości na temat Need for Speed ProStreet (PSP)
Screeny z Need for Speed ProStreet (PSP)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):