Juiced: Szybcy i Gniewni (XBOX) - okladka

Juiced: Szybcy i Gniewni (XBOX)

Premiera:
17 czerwca 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Angielski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (5)Gram (6)Ukończone (0)Kupię (3)

Opis Juiced: Szybcy i Gniewni (XBOX)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 59h 31min

+ czaswięcej

Juiced to pozycja obowiązkowa nie tylko dla wszystkich miłośników szybkich samochodów, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie nieograniczoną możliwość ulepszania posiadanego auta. W grze czekają na nas zarówno bardzo dynamiczne wyścigi, jak i tysiące modyfikacji, które pozwalają nam na stworzenie najszybszego i najbardziej niesamowicie wyglądającego samochodu! Gra łączy w sobie elementy realistycznej symulacji oraz prostoty sterowania i efektowności rozgrywki typowej dla dynamicznych gier arcade’owych. Autorzy Juiced nie ukrywają, że dużą inspiracją dla nich jest bardzo popularny wśród młodzieży film "Szybcy i Wściekli". Co ciekawe, w grze liczy się nie tylko sama jazda, ale i styl. Jeżeli nasze auto nie przypadnie przeciwnikom do gustu, to nie będą chcieli się z nami ścigać. Z kolei wygrywanie pojedynków pozwala nam na zarobienie pieniędzy potrzebnych do zakupienia kolejnych modyfikacji do naszego samochodu.

Cechy:
- Ponad 50 licencjonowanych, najsłynniejszych marek świata, m.in.: Toyota, Honda, Nissan, Dodge, Ford, Mazda, Volkswagen, Mitsubishi, Subaru, Fiat i wiele innych!
- Setki autentycznych części samochodowych od czołowych dostawców takich jak A`PEXi, AEM, Ferodo, Alpine czy HKS, dzięki czemu możemy otrzymać tysiące kombinacji tuningowania samochodu.
- Nieliniowa rozgrywka pozwalająca nam na rozwój samochodów oraz kierowców naszego teamu, zyskanie respektu oraz zarabianie pieniędzy dzięki wygrywaniu kolejnych wyścigów.
- Bardzo szczegółowy i realistyczny system zniszczeń oraz świetna fizyka jazdy.
- Możliwość uczestniczenia w wyścigach z innymi graczami poprzez Internet.
- Rewelacyjna oprawa graficzna i dźwiękowa. Odwzorowanie pór dnia oraz efektów pogodowych

PEGI: Od 12 latZawiera mocny język
Screeny z Juiced: Szybcy i Gniewni (XBOX)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?