Dishonored: Death of the Outsider

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Dishonored: Death of the Outsider - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:15 września 2017
Premiera polska:15 września 2017
Producent:Arkane Studios
Wydawca:Bethesda Softworks
Dystrybutor:Cenega S.A.
Gatunek:Akcja

Fabuła

Dishonored: Death of the Outsider to samodzielny dodatek do drugiej odsłony cyklu Dishonored. Jego akcja rozgrywa się kilka miesięcy po zakończeniu Dishonored 2. Billie Lurk - protagonistka - powraca do Karnaci, aby spotkać się ze swoim mentorem, legendarnym skrytobójcą Daudem.

Uwaga: Poradnik jest w trakcie przygotowania.

Wspólnie eksplorują następnie mroczne i pełne niebezpieczeństw miasto w poszukiwaniu cennych artefaktów. Te będą bowiem potrzebne do tego, aby duet osiągnął to, po co faktycznie tu przybył Postanawiają oni bowiem zlikwidować słynnego odmieńca - jedną z najbardziej charakterystycznych postaci serii.

Jako że Billie nie nosi znamienia odmieńca, nie ma ona połączenia z pustką i nie posiada żadnych specjalnych umiejętności, a przynajmniej takich, które ma niejako sama z siebie. Kobieta jest w stanie robić wyjątkowe rzeczy, ale tylko za sprawą pozyskiwanych artefaktów oraz gadżetów.

Dzięki nim przemierza pełne niebezpieczeństw ulice i walczy z napotkanymi przeciwnikami. Podobnie, jak w innych odsłonach cyklu, nie musimy nikogo eliminować. Sposób przejścia wątku fabularnego jest całkowicie dowolny.Tryby rozgrywki

Dishonored: Death of the Outsider oferuje tylko jeden tryb zabawy, wątek fabularny przeznaczony dla pojedynczego gracza. Co ciekawe, w ramach specjalnego modelu zabawy możliwe jest przejście opowieści z wykorzystaniem mocy dostępnych w Dishonored 2.

Całkowitą nowością w Dishonored: Death of the Outsider są kontrakty, które można wykonywać w ramach głównego wątku fabularnego. Są to swoiste misje poboczne.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 42 razy   ●   zmienił(a): 102069 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?