Problemy z grami

Problemy z Dragon Age: Inkwizycja

● BioWare Corporation ● 18.11.2014
Sprawa wygląda tak. Jestem w twierdzy, walczę z jakimś pseudo-bossem i mam opcję zajęcia twierdzy. Wchodzę więc po schodach do wieży i ustawiam sztandar. Włącza się wtedy cut-scenka. Generalnie kilka razy się włączyła, kilka raz od razu wszedł ekran wczytywania, bo wielokrotnie próbowałem poradzić sobie z tym problemem. Po ekranie wczytywania - tym, gdzie do wyboru są trzy zakładki do czytania o bohaterach czy jakichś składnikach itd. ekran robi się czarny i na dole w rogu po lewej, miga ten symbol (cokolwiek na nim jest), lecz po chwili przestaje i gra zatrzymuje się tak jak jest i długie oczekiwanie nic nie zmienia. Wyłączałem wielokrotnie grę, dając w originie opcję "napraw", jednak to nic nie dało. Próbowałem nawet wczytać save'a sprzed wcześniejszego czasu niż moment przed tym, jak ustawiam sztandar i nic to nie zmieniło. Gra jak się zacinała, tak się zacina. Co może być tego problemem i jak mogę sobie z tym poradzić? Od razu mówię, że najpewniej mój komputer pod względem technicznym nie ma nic do tego, bo do tej pory gra hulała normalnie, 50 godzin grania szło bez problemów w różnorakich regionach. W samym Crestwood też nie było problemów, aż nie doszedłem do tej nieszczęsnej wieży i momentu jej zajęcia.
Witam. Mam problem po ataku Koryfeusza na Azyl podczas rozmowy z Solasem po odśpiewanie pieśni miała być cut-scenka a ja mam biały ekran i jak napisane lpm to słyszę jak moja postać atakuje i chodzi po śniegu :/ Naprawiałem grę i nic nie pomogło, nie wiem co jest już 3 raz gram i dopiero teraz mam taki problem.
Problem polega na tym, że grając łotrzykiem, podczas strzelania z łuku moje strzały przelatują dosłownie kawałek i spadają na ziemię. Wiem że tak się normalnie dzieje ale to jednak Dragon Age- prosiłbym o pomoc bo przez to muszę podchodzić bardzo blisko żeby zadać obrażenia z łuku :/ Dziękuję z góry za pomoc. PS przy jednym łuku miałem dodatkowo coś takiego, że "duchy strzał" zatrzymywały się w powietrzu koło mojej postaci.
Gra do tej pory działała w większości ustawień na ultra, jeszcze 03.05.2016r.(mam w niej jakieś 112 godzin, gram od stycznia 2016). Następnego dnia nie moge jej uruchomić, wchodzi tylko do czarnego ekranu z kursorem z gry i po kilku sekundach wyrzuca do pulpitu bez żadnego komunikatu błędu. Wersja gry to bodajże 1.0.0.12 patrząc w rejestrze. Załamka, jestem wystarczająco wkurzony że nie wiem już co robić
Witam mam proble z grą Dragon Age Inkwizycja.Zazwyczaj po 15-40minutach gry,gra się szybko wyłącza lub w przypadku ponownego jej uruchamiania po paru razach zamiast wyłączenia się gry wyskakuje blue screen.Z góry informuje że temperatury utrzymują się w normie. Jeśli ktoś jest w stanie wyjaśnić mi na czym polega ten problem byłbym bardzo wdzięczny.

Problemy z Star Wars: Knights Of The Old Republic

● BioWare Corporation ● 14.10.2003
Po stworzeniu postaci pokazuje mi się ekran ładowania, lecz nic się nie dzieję. Pasek się nie zapełnia, mimo że nie pokazuje żadnego crasha itd. Czy zna ktoś rozwiązanie tego problemu? Z góry dzięki za odpowiedź.
kupiłem sobie KOTOR'a na steamie i gdy sobie stworzę postać i chcę przejść do gry to podczas ładowania w ostatniej chwili zacina się i program nie odpowiada. mam sys win7. proszę o szybką odpowiedź
Wyskakuje Mi tzw Crash ... Nie Wiem co zrobić reinstalowałem grę parę razy nic nie pomogło .... Jest To Dokładnie Gdy Miałem Lecieć Już Do Siedziby Jedi Rozwaliłem Statki Działem Odpowiedziałem No I Pokazał Się Filmik Po Filmiku Ładowanie I Crash ...
dzień dobry mam taki problem jak podchodzę pod bramę wioski wygnańców załącza się filmik w którym przybiega kobieta która prosi o pomoc i zgodziłem jej się pomóc przechodzę przez bramę i postacie stoją i nic się nie dzieje czy ktoś mógł mi pomóc
Kupiłam sobie niedawno Kotora, niosę pudełeczko do domu szczęśliwa szalenie, instaluję, odpalam, tworzę postać, naciskam 'graj' iiiiiii.... wywala mnie do pulpitu. Bez komunikatu, bez ostrzeżenia, bez zawieszenia. Tło się robi czarne jak przed załadowaniem gry ale zaraz wita mnie wesoło tapeta na pulpicie. Gra nie została zminimalizowana, próbowałam obniżać rozdzielczość i grafikę pogarszać, włączać w trybie zgodności i jako administrator - no ni cholery nie chce działać. Mój system operacyjny to Windows 7 (64bit), a parametry sprzętu: http://i.imgur.com/Ek3bNyS.png Ja już nie wiem, a tak bardzo chciałabym pograć - Kotor poszedł 'bez problemu' na starym komputerze w domu z windowsem XP dopóki nie dotarłam do podmiasta, gdzie nie dało się zrobić kroku żeby nie wyskakiwał komunikat o błędzie. I crash. Będę wdzięczna za każdą pomoc :)