Problemy z grami

Problemy z Borderlands

● Gearbox Software ● 30.10.2009
Kupiłem gre na steam zainstalowałem gdy próbuje włączyć gre pisze uruchamianie po sekundzie pisze synchronizowanie i nic sie nie uruchamia pomocy
Mam pewien problem praktycznie uniemożliwiający mi przyjemne i wygodne granie w Borderlands. Otóż gdy włączam grę wszystko jest super, w menu wszystko trybi aż miło w 60 FPS. Jednak gdy odpalam singla nagle mój komputer nagle nie potrafi utrzymać nawet 30 FPS pomimo najniższych ustawień graficznych. Czasami po częstym zmienianiu rozdziałek gra nagle zaczynała działać na odpowiednim poziomie i mogłem grać na najwyższych ustawieniach graficznych w 60+ FPSach, ale od kilku dni ta opcja nie działa. Ktoś pomoże? Specyfikacja sprzętu: Procesor: Intel Core 2 Quad Q8400 2.67 GHz RAM: 4 GB Karta graficzna: NVIDIA GT 430 1GB (tak, wiem, nie jest najlepsza, ale wszystko śmiga) Dodam tylko, że w przypadku Borderlands 2 jestem w stanie grać na najwyższych ustawieniach graficznych w 60 FPS.
Witam. Mam taki problem, że gdy wkładam oryginalną płytkę Borderlands GOTY, to wgl. mi nie widzi płyty w napędzie. Autorun mi się nie odpala. Próbowałem też włączyć ręcznie, poprzez wejście do "Mojego Komputera" ale tam też nic nie widzi. Płytka nie ma praktycznie żadnych rysek, sprawdziłem płytkę też w innym komputerze i tam elegancko wszystko się odpala a u mnie nie. Dodam, że inne płytki u mnie w napędzie widzi, więc tym bardziej nie wiem, jaka może być tego przyczyna. Proszę, pomóżcie : ( Dodam, że mam Windowsa XP z Service Packiem 3.
Moje przygotowanie do instalacji trwa już 20 min czy to jest normalne?
Moje przygotowanie do instalacji trwa już 20 min czy to jest normalne?