Problemy z grami

Problemy z Ori and the Blind Forest

● Moon Game Studios ● 11.03.2015
Cześć mam dość duży problem w grze. Mianowicie kupiłem sobie grę 'Ori and the blind forest' w wersji Definitive Edition na steam'ie (2 gry) no i wystąpił taki problem. Zacząłem grać w Definitive Edition, pograłem godzinkę zapisałem i poszedłem spać następnego dnia gdy włączyłem grę pokazał się czarny ekran a w drugiej 'karcie' był komunikat 'game crush', więc odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie. Nic nie pomogło, następnie odinsalowałem steam'a i ponownie zainstalowałem wraz z grą, również nic nie pomogło. Postanowiłem zainstalować wersję bez dodatku z myślą że może będzie działać. Wynikła bardzo podobna sytuacja. Mianowicie pograłem godzinę, zapisałem i poszedłem spać. Następnego dnia gdy włączyłem grę odpalił się czarny ekran i nagle gra się sama wyłączyła. Sprawdzałem również spójność plików na steam'ie lecz nie wynikło nic złego. Proszę o pomoc i radę co mógłbym zrobić z tą sytuacją.
Mam problem. Kupiłam grę w wersji Definitive Edition - czyli są "dwie gry" w tym jedna ma dodane nowe umiejętności i mapę (?). Zaczęłam zapis w grze bez tych 'dodatków', i go skończyłam (grę). Chciałam zagrać w Definitive Edition, ale zapis z poprzedniej wersji (tej bez dodatków) nie chce mi się do niej przenieść tak jak to robił w innych przypadkach. Jedynym sposobem, jest rozpoczęcie gry od nowa, ale to jest wykluczone :/

Problemy z Assassin's Creed IV: Black Flag

● Ubisoft ● 19.11.2013
Witam, przechodzę grę 3 raz, tym razem jest to oryginalna gra gdy Uplay rozdawał ją za darmo przez krótki okres czasu. Gra na ustawieniach np. domyślnych chodzi totalnie płynnie w najwyższej ilości FPS bez dropów (Wiedźmin 3 tak samo na maksymalnych ustawieniach graficznych). Problem pojawia się gdy wyłączę grę i włączę z powrotem mianowicie co kilka sekund ekran miga mi na czarno, tak jakby brakowało przez mikrosekundę klatki obrazu? Na przykład gram 40 sekund nic się nie dzieje i nagle w przeciągu kilku sekund zamigocze kilka razy, częstotliwości są różne. Odinstalowałem grę i zainstalowałem ponownie wszystko działało do momentu ponownego włączenia gry, nie wiem gdzie szukać problemu ani jak go naprawić, prosiłbym o pomoc, dzięki.
Gry jest oryginalna. Na poprzednim komputerze ekran był w całości zakryty grą, natomiast kiedy kupiłam nowego laptopa, który jest lepszy od poprzedniego i zainstalowałam grę z konta ubisoft na górze i na dole są czarne paski a pomiędzy nimi gra, która wygląda na lekko spłaszczoną. Nie wiem co z tym mogę zrobić. Tak teraz wygląda gra:
Uruchomiłem grę i chciałem iść na misje ale nie mogłem jej znaleźć na całej mapie. Sekwencja się nie odpaliła i nie mam żadnego znacznika i nie wiem co robić. Pomocy szybko! Gra bardzo mi się podoba, a nie mogę w nią grać.
ludziska trafia mnie coś gdy podpłynę do fortów do strefy strzeżonej dzieje się coś bardzo dziwnego ekran się zacina mapa pokazuje że się poruszam gdy chce wystrzelić z moździerza widzę co się dzieje i tak samo gdy patrze przez lunetę gdy wypłynę z tej strefy problem znika próbowałem zmianę ostawień ale to nic nie dało. jest to bardzo irytujące. Proszę o szybko odpowiedz !!!!!!!!!!!!!!!
Witam. Grając sobie w AC przyjąłem misję z zabójstwem w lokalizacji Matanzas, Zabić mam Juan'a Garcia. Jednakże po przybyciu na miejsce zostałem wykryty i zabity, pomyślałem wrócę na miejsce i powtórzę zlecenie. Ku mojemu zdziwieniu w miejscu gdzie stał cel nie ma nikogo, a misja nadal jest aktywna. Wie ktoś jak przerwać misje lub rozwiazać ten problem?

Problemy z Fortnite

● Epic Games ● 25.07.2017
Nwm co sie stało. Gdy ostatnio próbuje w opcjach włączyć fullscreena robi mi się taki mały ekranik ( W załączniku).
witam mam problem bo za malo fps mam Laptopa o to wymagania procesor : Intel Pentium quad core N3700 2,4 ghz karta graf : intel Hd graphics ram : 4 gb ddr3 L memory i jak ustawic grafike 4:3 nie ma tego w grze i na np : 800x600 rozdziałke plz pomozcie ;D Patrze w doł / w gore jest 30 - 40 fps a jak patrze przed i siebie 10-20 fps
A więc tak. Od początku sezonu 4 mikrofon przestał działać. A dokładniej, kiedy chce zagrać duo z "randomem", bądź składy również z "randomami"... I Tu zaczyna się problem. Opisze to na przykładzie DUO, gdyż działa to na jednej zasadzie. -Odpalam FORTNITE, wchodzę do poczekalni DUO z dobieraniem graczy. -Wchodzę do gry i jest fajnie wszystko śmiga. -Mogę normalnie rozmawiać z typem. Ale kiedy skończę tą gierkę i gram już 2-gi mecz to LIPA. Nie działa mikrofon, nie wyświetla się miniaturka głośniczka, że coś mówię, tak jakby mikrofon był przypisany pod inny klawisz. Muszę od początku restartować grę, aby móc w 1-wszym meczu rozmawiać. Przypomnę tylko, że w sezonie 3 normalnie działało. Proszę o pomoc jeśli ktoś miał już taki lub podobny problem.
Kiedy wchodzę w Epic Games i próbuje sie zalogować wyświetla mi się komunikat : KONTO WYŁĄCZONE twoje konto zostało wyłączone z następujących powodów: Proszę o pilną odpowiedź, ponieważ dużo czasu spędziłem na tym koncie i nie chciałbym go stracić. Nigdy nie chitowałem więc nie wiem czym jest to spowodowane.
Od Kiedy Mam Karte Nvidia GeForce 9800 GT w fortnicie gdy zmieniam ustawienia tekstur od niskich do wysokich nic sie niezmienia(dodam że gdy mam epickie jest jak powinno byc ale strasznie laguje) pls HELP