Problemy z grami

Problemy z Company of Heroes 2

● Relic Entertainment ● 25.06.2013
Gdy zatwierdzę ustawienia w grze i wyjdę z gry, to po ponownym wejściu do gry mam słabe ustawienia przed zmianą na lepsze.
Kupiłem przed świętami grę Company of heroes 2. Od momentu gdy zainstalowałem grę chciałem zagrać w tryb multiplayer. Wybrałem mapę, wszystko ładnie, pięknie.Gra się ładowała. Gdy pasek dochodził do końca gra się zamknęła i wywaliło mnie do pulpitu. Nie wiem co robić Ps.Za każdym razem gdy włączam grę pojawia mi się okienko informujące, że nie mam aktualnych sterowników karty graficznej. Pobrałem najnowsze sterowniki do karty i nadal wyskakuje.Komputer spełnia wymagania gry. Kampania dla jednego gracza chodzi normalnie multiplayer nie.
Company of Heroes 2 kupiłem na steamie jakieś 2 dni temu i dzisiaj postanowiłem go uruchomić.Przy starcie wyskoczyło mi okno informujące, że nie mam aktualnych sterowników karty graficznej.Po pierwszej próbie wyskoczył błąd mms32.dll pomyślałem,że to normalne.Jednak gdy zaktualizowałem sterowniki nie pomogło. Sprawdziłem, także zgodność steama ale nic się nie zmieniło.Proszę o pomoc.(Mam Windows 7 i mój komputer spełnia wymagania)
Problem polega na tym ze nie mogę kierować kamerą, a jak już mogę to się zawiesza w danym kierunku, wybieranie jednostkę działa tak jak bym ciągle trzymał Shift. Zaczeło się od jakiegoś tam patcha (nie pamiętam od kiedy). Sprawdzanie spójności nic nie dało, reinstalacja też nic nie dała. Proszę o pomoc.
Gra company of heroes2 wlanczam jom i czaly czas pisze company of heroes 2 i pochwili mam bugsplat blagam odpowiedcie mi

Problemy z Sniper Elite 4

● Rebellion ● 14.02.2017
grać na strzelnicy żeby sobie przypomnieć strzelanie, po załadowaniu mapki moja postać za cholere nie chciała się ruszyć jak by miała ścianę przed sobą albo chodzi jag by mu ktoś nogi powiązał. myślałem że to wina fpsów czy tego że ustawiłem na ultra ale nawet na normalu trafiłem na ścianę. jak mi sie jakoś udaje doczłapać do strzelnicy i się położę to potem nie mogę wstać bo "C" nie kontaktuje. wyszłem z gry odpalam od nowa jakimś cudem mi nic nie blokuje i mogę sie ruszać, tylko że teraz postać stale mi biega i nie idzie sie zatrzymać nawet na włączonej strzelnicy. dziwne ale przy zmianie klawiszy na strzałki można normalnie sterować ale przy zmianie na litery już nie. a mańkutem nie jestem żeby grać strzałkami.
Występuje u mnie zawieszanie gry ,co nie powinno występować w mojej konfiguracji sprzętowej. Chodzi o to że podczas dłuższej rozgrywki w momencie wejścia w meni gry np: listów lub osiągnięć obraz zostaje zamrożony i nie da się nic więcej z tym zrobić jak tylko użyć menadżera zadań ,wylogowanie i ponowny start gry. Niestety gra też się zawiesza w trakcie nagłych i szybkich przejść w trakcie rozgrywki. Wygląda to tak jakby brakowało mocy obliczeniowej lub następowało przegrzanie procesora. Po sprawdzeniu temperatury procesor na maksa wskazuje około 50 °C a karta graficzna 60-65 °C. Grę mam ustawioną wysokie ustawienia wideo w profilu gry. Help please.