Problemy z grami

Problemy z The Elder Scrolls V: Skyrim

● Bethesda Game Studios ● 11.11.2011
Witam, więc mam mały problem w grze Skyrim Special Edition, opisy przedmiotów i niektóre linie dialogowe są w języku niemieckim. Myślałam że to przez mody w grze, więc je usunęłam, jednak nic nie pomogło. Zainstalowałam grę na nowo i zmieniałam język w ustawieniach, również nic. Czy ktoś może wie jak to naprawić ?
Nie mogę porozmawiać NPC potrzebnym do wykonania misij. Robięco mi każą ale pomówić z nim nie mogę. Chodzi tu o kowala w Pękninie któremu mam przynieść 10 soli ognistych. Zbieram je i nic.
Mam prastary zwój czytam go na górze ładuje sie scenka postacie tam walczą zabijaja smoka i dalej nic sie dzieje scena sie nie przerywa i nie moge wyjść z tego. Ładowałem grę kilkukrotnie i dalej to samo.
Witam, pisze ten temat dlatego że chciałbym swobodnie pograć w skyrim, szukałem różnorakich odpowiedzi na mój problem, ale niestety żadne forum nie zdołało mi pomóc, myślę że wy dacie radę. Przechodząc do sedna sprawy, mój problem zaczyna się od tego, że kupiłem grę Skyrim w pudełku, z niemczech wszystko było w porządku, zainstalowałem ją na laptopie, zainstalowałem mody, i skyrim śmigał, (Jest bez żadnego DLC) aktualnie, zmieniłem laptopa na komputer, i przez steam, zainstalowałem go na komputerze, działał przez jakiś czas na modach, nie było problemu, aczkolwiek wczoraj, po zagraniu w skyrim, i dodaniu modyfikacji (która zaznaczam działała mi już w grze, a nazwa tej modyfikacji to "Random Alternate Start", oczywiście grę uruchamiałem za pomocą lauchera z worksopu do modyfikacji). Zapisałem grę wczoraj i wyszedłem, wyłączyłem komputer i dziś chciałem zagrać, po włączeniu gry nie pokazuje mi się nic, jedynie mam czarny ekran, do tego kiedy sprawdzam spójność plików "Skyrim" to zawsze jednego elementu brakuje i nigdy nie może go steam pobrać, dołączę niżej zdj gry i pudełka, a także parametry komputera, nawet po odinstalowaniu wszystkich modyfikacji, zreinstalowaniu gry na nowo, nie podziałało, jeśli byłby w stanie ktoś mi pomóc byłbym wdzięczny i z góry dziękuję. - http://i.imgur.com/U05LKwv.jpg Jeśli chodzi o resztę: *Karta graficzna:AMD Radeon HD 6800 sERIES *Procesor 6 rdzeniowy: AMD FX?-6100 Six-Core Processor Zamieszczam SS z opakowania gry: (Nie wiem czy jest to potrzebne, ale zamieszczam) - http://i.imgur.com/SAyUh2o.jpg
W cut-scence gdy Mercer Frey wydłubuje oczy z pomnika Białego Elfa, zaraz po tym gdy mówi, że Karliah nie może go zaskoczyć cut-scenka przestaje działać. Nie ma żadnych dialogów akcja w żaden sposób nie porusza się do przodu, mogę się jedynie rozglądać. Gra w żaden sposób nie jest modowana. Gdzie może tkwić problem i co można z tym zrobić?