Problemy z grami

Problemy z Mass Effect 2

● BioWare Corporation ● 26.01.2010
Po misji na horyzoncie próbuje wejść w terminal i nagle zamiast pokazywać mi wiadomości to automatycznie wskakuje do kajuty i nie mogę nic wykonać żadnych komend tylko zbadaj i wróć a mam wszystkie dlc i nie wiem czy to nie jest wina dlc z pościgiem za handlarzem cieni. Grę mam na originie tak jak wszystkie dlc. Proszę o odp :(
Otóż, kiedy kończę misję (Kiedy Bailey czy jak mu tam) mówi, że mnie podwiezie, następuje ładowanie. Po ładowaniu powinna pojawić się scenka, jak Thane i jego syn wychodzą z tej sali. Zamiast tego jest czarny ekran i jest tylko soundtrack. Program Mass Effect Przestał działać, albo nie odpowiada. Pominąłem tą misje i grałem dalej, żadnych problemów nie było. Kiedy doszedłem znów do tej misji jest to samo. Robiłem reinstall, oraz ściągałem patch. Sterowniki karty graficznej zaktualizowane do najnowszych. Nic nie pomogło, Proszę o pomoc! Vsync również włączone.
Chodzi o to że gdy strzelam do takiego jakby bossa zbieraczy przy obronie wieżyczek to ostatni etap coś przestaje działać i wykopuje mnie do pulpitu błagam o pomoc jak najszybciej proszę jeszcze raz to ten etap gdzie jest była członek drużyny ME 1 Ashley Whiliams
Witam, jestem w momencie wykonywania misji w Hotel Azure w Market District, co pomagam Liarze w pojmaniu zabojcy. W momencie pościgu za Tela Vasir taksowka(zgaduje po filmiku przed co sie wybiera jednego czlonka z zalogi do wyscigu) całe tło mam na czarno ale wszystkie czynnosci moge wykonywac, jednak ciezko "po ciemku" cos zrobic. Dodam iz mam najnowsze sterowniki a problem wydaje sie byc dziwny gdyz gralem juz w ME3 i nic nie bylo a ME2 przechodze drugi raz i szkoda mi Save troszke bo za dobrze idzie :P Z gory dzieki za pomoc.
Terminale, które powinny zostać zhakowane, są nieaktywne, nie można podjąć żadnej interakcji.

Problemy z Far Cry 3

● Ubisoft ● 29.11.2012
kupiłem sobie jakiś czas temu pudełkową wersję far cry 3 i niby wszystko ok, zainstalowałem i przyszło do aktywacji kodu miałem nie małe problemy z dokonaniem aktywacji kodu, ale chyba mi się udało ponieważ pamiętam że grałem. dzisiaj chciałem sobie pograć więc zainstalowałem grę i u-play no i chcę zagrać a tu wyskakuje pole do aktywacji gry więc wpisałem kod i wyskoczył napis że, kod został już użyty konto mam to samo co kiedyś nie mam żadnego innego a na koncie gry ni widu ni słychu. proszę pomocy.
Witam. Nie znalazłem nigdzie tutaj tego problemu. W internecie co prawda jest mnóstwo rozwiązań, ale żadne z nich mi nie pomogło. Chciałbym pograć sobie w Far Cry'a 3, ale uniemożliwia mi to skutecznie brak celownika. Problem jest o tyle dziwny, że brakuje ich tylko w łuku oraz w snajperce (np. czerwona kropka w STG działa poprawnie). Próbowałem już chyba wszystkiego. Siatka włączona, sterowniki aktualne, ustawienia w panelu nvidii zmienione, java i shockwave aktualne, reinstal wykonany. Zależy mi na tym dość mocno, bo to jedna z moich ulubionych gier a bez łuku i snajperki... Nie czerpe przyjemności z przechodzenia Far Cry'a jak Rambo. Ostatnim razem nie miałem tego problemu, co tym bardziej mnie zastanawia. Proszę o pomoc. Sprzęt: Core 2 Duo 2.2GHz GeForce 7900 512MB 4GB Ram Win 7 x32 Tak, wiem, klocuch jak ch*j ale gra na minimalnych śmiga bez ścinki.
Witam, mam taki problem: Gra śmiga jak talala.. na wysokich, zero ściny itd. Ogólnie jest w pytkę ale nie mogę się nią nacieszyć bo wyłącza się po około pół godziny grania i wyskakuje komunika "sterownik ekranu przestał działać ale odzyskał sprawność". Przeinstalowałem sterowniki, przeczyściłem kompa, wewnątrz jak i z zewnątrz co sprawiło tylko, że gra śmiga jeszcze lepiej lecz problemu to nie rozwiązało. Proszę o pomoc!
Witam ukończyłem drugi już raz kampanie w Far Cry 3 i zacząłem tryb dowolny (granie w pokera itp) i w pewnym momencie dałem Esc aby sprawdzić w menu stan pieniędzy i tu mój strasznie dziwny problem: zniknęły mi informacje o portfelu i plecaku na łup.Dodam że gdy grałem pierwszy raz nic takiego nie było.Uruchomiłem nową grę ale nic,też nie ma.Bardzo bym prosił o jakąś poradę jak to przywrócić.Z góry dziękuje.
Mam taki problem że w lewym górnym rogu ekranu 1/4 jest jakby przebicie . Gram na niskich bo trochę słabszy komputer mam ale gra chodzi płynnie . Wiecie może jak to naprawi ? Jest SS .