Problemy z grami

Problemy z Wiedźmin: Edycja Rozszerzona

● CD Projekt Red Studio ● 19.09.2008
Przez przypadek zmieniłam rozmiar ekranu w grze, powiększył się do ogromniastych rozmiarów i nic nie mogę kliknąć bo opcja ze zmianą rozmiaru nawet się nie pokazuje. Nie mam zielonego pojęcia jak przywrócić dawny rozmiar ponieważ myszka mi nie sięga. PLS POMOCY
Zebrane zlecenia czy zadania poboczne nie wyświetlają się w menu zadań
Zebrane zlecenia czy zadania poboczne nie wyświetlają się w menu zadań
Witam, kilka dni temu zakupiłam na steam trylogię wiedźmina (Wiedźmin 1: Edycja rozszerzona, Wiedźmin 2: Zabójcy królów - Edycja rozszerzona, Wiedźmin 3: Dziki Gon) 2 dni temu zainstalowałam Wieśka 1 i wczoraj zaczęłam grać. Doszłam do momentu otrzymania gromu i jaskółki od Vesemira i zapisałam grę pod drzwiami do Kaer Morhen po czym wyszłam z gry. Pierwszy problem polega na tym, że podczas cutscenek postacie się nie ruszają, obraz przechwytuje tak jakby tylko pierwsze ujęcie i do końca cutsceny stoi w miejscu, zmieniają się tylko napisy. Przykładowo w pierwszej cutscenie gdzie Geralt traci pamięć przez cały czas była widoczna jedynie brama, a wiem z let's play'ów, że potem jest ukazany jakiś las. Nie przełączyło się nawet kiedy mieli Geralta transportować do Kaer Morhen na wozie, cały czas ta brama. Tak samo w rozmowach z postaciami, jakby wgrał screena z gry. Drugim problemem jest, że dzisiaj po uruchomieniu gry nie mogę wczytać zapisu, a gra nie przechwytuje kursora myszki. Aby ją wyłączyć musiałam używać F4+alt. Ktoś, coś?
Witam mam taki problem że po zainstalowaniu gry (werscja cyfrowa z steam'a) wyskakuje mi komunikat że komputer nie spełnia minimalnych wymagań. Nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że wiedźmin dwa i trzy działają bez problemu;x ma ktos jakis pomysł co z tym zrobić

Problemy z Darksiders II

● Vigil Games ● 14.08.2012
Dostałem klucz twórców i jestem w lokacji gdzie pokonałem ta jedną maskę i mam się wspiąć po ścianie złapać drzewa i wspiąć się wyżej śmierć nie chce się tego złapać nie wiem co zrobić pomocy!?!?!
W mieście umarłych w głównym pomieszczeniu z wielką windą z latarnią jestem na piętrze gdzie są drzwi do bossa po obróceniu latarni na te drzwi krata otwiera się ale ja nie mogę otworzyć drzwi bo nie pokazuje mi się interakcja. Wyłączałem konsolę, grę i nadal to samo, wychodziłem z lokacji i nic to nie daje. Czy da się jakoś rozpocząć tą misję od początku, przed wejściem do miasta? PROSZĘ O POMOC BO NIE MAM OCHOTY ROZPRAWIAĆ SIĘ Z TĄ GRĄ OD NOWA (nienawidzę misji serce góry) Z GÓRY DZIĘKI.
Mianowicie po zdobyciu kamienia serca, powinienem walczyć ze spaczonym dozorcą, nie moge ruszyć sie z miejsca oraz zaatakować, jedynie wyjść do menu opcji. Gra tak jakby sie zacinała ale nie do końca. Co robić?
W kryształowej wieży chyba ,po odblokowaniu skażonego zatoru w iglicy na samej górze, przechodzę akweduktem po skrzynie w lewo po czym idę do drzwi za ktorymi znajduje się kryształ czerwony na posagu i czterech skrzydlatych wrogów. Wtedy zwiesza obraz i sterowanie, po chwili pada dźwięk i zwiesza konsolę.(xbox360). Chcąc obejść to zszedlem na dół po krasnala w kanałach (mada 1 z 4), teraz nie mogę nawet wejść po schodach do iglicy.
Po tym jak docieram do Archonta odpala mi się filmik i pod koniec pokazuje mi portal na ziemie filmik mi się zacina i gra się wyłącza i nic nie mogę zrobić? Proszę o szybką odpowiedz.