Outlast II

ObserwujMam (7)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (4)

Outlast II - wiki


Podstawowe informacje

Premiera światowa:25 kwietnia 2017
Premiera polska:25 kwietnia 2017
Producent:Red Barrels
Wydawca:Red Barrels
Gatunek:Akcja / Przygodowa

Fabuła

Głównym bohaterem Outlast II jest dziennikarz śledczy oraz kamerzysta Blake Langermann. Pracuje on ze swoją żoną, Lynn, w celu zbadania tajemniczego morderstwa młodej kobiety w ciąży, znanej jedynie jako Jane Doe.

Protagonista leci do celu, hrabstwa Coconino w Arizonie, wynajętym helikopterem. Ten niestety się rozbija. Katastrofę przeżywa Blake i jego żona. Pilot helikoptera jest nieopodal, niestety nie żywy. Ktoś odsunął go od maszyny, a następnie obdarł żywcem ze skóry.

Blake rusza na poszukiwania Lynn. Dociera do pobliskiego miasteczka, a tam okazuje się, że jego żona jest w kaplicy, w której siedzibę mają okultyści prowadzeni przez Sullivana Knotha. W opinii przywódcy sekty, miasteczko Temple Gate znajduje się w piekle, a Lynn jest w ciąży z Antychrystem.

Dwójce udaje się uciec z kaplicy, ale Lynn niestety nie czuje się najlepiej. Para znowu zostaje rozdzielona, a Lynn trafia w ręce Val, przywódczyni heretyków, pragnących przyspieszyć apokalipsę. W ten oto sposób Blake trafia w sam środek konfliktu pomiędzy okultystami, a heretykami...

Analiza zakończenia: Po bardziej kompleksową analizę zakończenia oraz wątku fabularnego gry odsyłamy do dedykowanego artykułu na ten temat.Tryby rozgrywki

Outlast II to gra przeznaczona wyłącznie dla jednego gracza. Deweloperzy nie przewidzieli żadnych dodatkowych modeli zabawy, a wątek fabularny jest w pełni liniowy. Jego jednokrotne przejście pozwala poznać wszystkie przygotowane na potrzeby projektu sekrety. Zdradzają je filmy oraz listy - pełnią one rolę znajdziek.


Autorzy wiki:

bigboy177
edytował(a): 93 razy   ●   zmienił(a): 87605 znaków
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?