Outlast II (PS4) - okladka

Outlast II (PS4)

Premiera:
25 kwietnia 2017
Premiera PL:
25 kwietnia 2017
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis Outlast II (PS4)
Dirian @ 22:40 22.04.2016
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 9h 40min

+ czaswięcej

Outlast II to kolejna odsłona cyklu survival horrorów, opracowanego przez ekipę studia Red Barrels. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych gier, do czynienia mamy z akcją obserwowaną z perspektywy pierwszej osoby, a rozgrywka skupia się głównie na rozwiązywaniu łamigłówek oraz unikaniu starć.

Głównym bohaterem Outlast II jest Blake Langermann - dziennikarz śledczy. Współpracując on ze swoją żoną, Lynn, ląduje on awaryjnie na pustyni Sonora, w regionie Supai, gdzie prowadzi go śledztwo w sprawie morderstwa młodej kobiety w ciąży, zwanej jedynie Jane Doe.

Poszukując kobiety Blake musi przemierzyć wioskę odciętą od społeczeństwa oraz wszelkiej cywilizacji. Mieszkająca w niej sekta uważa, że zbliża się już dzień sądu. Są w związku z tym niebywale niebezpieczni i nieobliczalni. Protagonista stara się przeżyć, odnaleźć dziewczynę, a potem uciec.

Ze względu na to, że Outlast II oferuje bardziej otwarty obszar, nieco zmienia się charakter zabawy. Nie jesteśmy już bowiem ograniczeniu do wąskich korytarzy zakładu psychiatrycznego z jedynki. Często możemy skorzystać z wielu ścieżek prowadzących do celu oraz rozwiązania napotkanego problemu.

Gameplay jest bardzo podobny do do tego, który znamy z pierwszej części. Ponownie wcielamy się w skórę postaci, która nie posiada zdolności bojowych, a jej głównym gadżetem jest kamera z noktowizorem, pozwalająca dostrzec w mroku różne przerażające rzeczy. Zadaniem gracza jest przede wszystkim obserwacja otoczenia i umiejętne unikanie zagrożeń, a gdy to zawiedzie - szybka ucieczka.

Outlast II korzysta z zaawansowanego silnika graficznego, generującego klimatyczną oprawę wizualną, pełną nowoczesnych efektów specjalnych.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera sceny wywołujące strachZawiera sceny erotyczne
Screeny i filmy z Outlast II (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?