Medal of Honor: Airborne (PC)

ObserwujMam (283)Gram (123)Ukończone (109)Kupię (51)

Zapowiedź gry Medal of Honor: Airborne (PC)


artoor @ 00:00 19.01.2007
"artoor"Sporo pracy producent włożył także w opracowanie graficzne Medal of Honor: Airborne. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć wiele szczegółów na mundurach postaci oraz modelach broni i otaczającego nas świata. Ujrzymy zatem dodatkowe magazynki, szelki na granaty czy też gałązki za hełmem. Jeśli chodzi o broń - będzie istniała możliwości indywidualnej modyfikacji każdej giwery przy użyciu przypadkowo znalezionych części. Możliwe będzie na przykład poluzowanie spustu, lekkie podrasowanie zamka, doszlifowanie kolby, sklejenie taśmą dwóch magazynków, poprawa mechanizmu przeładowania, dodanie lunety, zaczepienie bagnetu, i wpływanie na elementy celownika. Wszystkie te rozwiązania na pewno wpłyną pozytywnie na rozgrywkę i pozwolą nawet największym maniakom broni znaleźć idealną pukawkę.Co do pozostałych elementów graficznych, one również mają być niebywale szczegółowe i realistyczne. Autorzy mnóstwo czasu poświęcili na to by każdy żołnierz, elementy jego wyposażenia oraz mapy prezentowały się możliwie jak najlepiej. Należy się więc spodziewać wielu nowoczesnych efektów specjalnych, dużej ilości wielokątów w każdym z modeli i płynnej animacji. Ogólnie, ma być na co popatrzyć!Jeśli chodzi o stronę audio, jak zawsze usłyszymy klimatyczną muzyką, ale i bogatą pulę efektów dźwiękowych z dopracowanymi odgłosami wystrzałów broni w roli głównej. Ekipa Electronic Arts zadbała o ten element, zatrudniając sztab ludzi, których zadaniem było nagranie odgłosów wystrzałów wszystkich występujących w grze modeli giwer.

Co do trybu multiplayer to, że oprócz rozgrywki deathmatch, ma zostać wprowadzony nowy tryb – cooperative (kooperacja), w którym wspólnie z kolegami (2-4) będziemy mogli realizować cele misji. Jestem przekonany, że zarówno pierwsza jak i druga opcja znajdą wielu amatorów, jedynym warunkiem jest odpowiednio dobre ich przygotowanie. Błędy potrafią bowiem zapsuć nawet najlepszą grę!Medal of Honor: Airborne ukaże się na wszystkie platformy konsolowe, i oczywiście komputery PC. Jak do tej pory nie ukazały się żadne informacje dotyczące wymagań, aczkolwiek poznamy je najprawdopodobniej w pobliżu premiery gry, która zapowiadana jest na marzec tego roku. Medal of Honor: Airborne zapowiada się bardzo dobrze, i myślę że każdy fan strzelanek będzie miał ochotę w niego zagrać!

Podsumowanie:
Medal of Honor: Airborne to pierwsza gra w serii opracowana przy użyciu zupełnie nowej technologii. Producent zadbał o nieliniowość rozgrywki, nowe elementy zabawy i wciągającą fabułę. Jeśli wszystkie te elementy zostaną zrealizowane dobrze, otrzymamy wówczas prawdziwy HIT!
Zapowiada się genialnie!

Screeny z Medal of Honor: Airborne (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   18:02, 05.05.2009
Szkoda, że to już nie to samo co kiedyś.