BioShock: Infinite

ObserwujMam (119)Gram (8)Ukończone (87)Kupię (23)

Robert Lutece - wiki BioShock: Infinite


Robert Lutece to pionier fizyki kwantowej, przebywający w tej samej rzeczywistości, w której znajduje się Booker DeWitt. Nawiązuje on kontakt z Rosalind Litece - swoją alternatywną wersją - po tym, jak Rosalind odnajduje wyrwy w czasoprzestrzeni, z pomocą których jest w stanie zaglądnąć do innych wszechświatów. Rosalind i Robert otwierają przejście pomiędzy swoimi rzeczywistościami, a Robert przechodzi do świata Rosalind, gdzie razem pracują nad tym, by spełniać zachcianki Zacharego Comstocka


Na rozkaz Comstocka, Robert Lutece podróżuje z powrotem do swojej rzeczywistości, a tam namawia Bookera DeWitt do tego, by oddał mu swoją córkę - Annę - w zamian za to, że Comstock zlikwiduje wszelkie jego długi. Robert doprowadza wreszcie do wymiany, ale w chwilę później, w jednej z kolejnych wyrw dostrzega przyszłość, w której Anna, nazwana przez Comstocka Elizabeth, sprowadza zagładę na Nowy Jork. Świadomy błędów, które popełnili z Rosalind namiawia kobietę do tego, by pomogła mu przywrócić Elizabeth do świata, z którego pochodzi. Niestety Comstock odkrywa intrygę i zleca Jeremiah Finkowi uszkodzenie maszyny, którą "bliźniaki" Lutece przemieszczają się pomiędzy wszechświatami. W wyniku sabotażu Rosalind i Robert lądują w świecie stanowiącym wrota do wszystkich wszechświatów. Mogą dzięki temu całkowicie dowolnie podróżować i próbować zrealizować swój plan.

Sprowadzają zatem do Columbii Bookera DeWitt, a ten ma za zadanie uratować Elizabeth.
Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1607 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?