Battlefront III w produkcji!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że w produkcji jest prawdopodobnie kolejna odsłona serii odwołująca się do uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli sieciówka zatytułowana Battlefront III.

@ 30.12.2008, 13:21
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
pc, ps3, xbox 360

Battlefront III w produkcji!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o tym, że w produkcji jest prawdopodobnie kolejna odsłona serii odwołująca się do uniwersum Gwiezdnych Wojen, czyli sieciówka zatytułowana Battlefront III. Jak się okazuje, nie były to zwyczajne plotki, a prawdziwe informacje!

Choć nie jesteśmy w 100% pewni, że gra faktycznie powstaje, to istnieją twarde i niezaprzeczalne dowody, potwierdzające ten stan rzeczy. Richard Smith, grafik 3D, jeden ze 140 pracowników studia Time Splitters na swoim blogu internetowym opublikował pewną bardzo interesującą grafikę.

Battlefront III w produkcji!

Jak widać, Smith pracuje nad artami przedstawiającymi słynnego Hana Solo oraz łowczynię nagród imieniem Shara, którą podziwiać możemy poniżej. Na obu obrazach widnieje logo gry oraz data, 2007 rok, wskazująca, iż prace nad tytułem rozpoczęły się już całkiem dawno. Czy Battlefront III jest w produkcji? Najwyraźniej tak, trzymamy oczywiście rękę na pulsie i o dalszych przesłankach potwierdzających ten fakt, będziemy Was powiadamiać na bieżąco!

Battlefront III w produkcji!


Sprawdź także:
Star Wars: Battlefront II

Star Wars: Battlefront II

Premiera: 31 października 2005
PC, PS2, PSP, XBOX

Następca najlepiej sprzedającej się w historii gry z serii Star Wars – więcej przestrzeni, grywalni Jedi oraz elementy z najnowszego filmu Gwiezdne Wojny: Epizod II...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?