Nową odsłonę Star Wars: Battlefront tworzy Slant Six Games?

Kolejna część Star Wars: Battlefront nadal owiana jest otoczką tajemnicy. Nie wiemy czy produkcja w ogóle powstaje i jakie studio się nim zajmuje.

@ 02.04.2012, 19:52
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps3, xbox 360

Nową odsłonę Star Wars: Battlefront tworzy Slant Six Games?

Kolejna część Star Wars: Battlefront nadal owiana jest otoczką tajemnicy. Nie wiemy czy produkcja w ogóle powstaje i jakie studio się nim zajmuje. Do tej pory przewijały się informacje, że to ludzie ze Spark Unlimited zamieszani są w ten projekt, jednak dziś wyszły na światło dzienne informacje, które zupełnie obalają tę tezę.

Użytkownik forum NeoGAF donosi o ciekawym znalezisku ekipy BetaGames.org. Dogrzebali się oni do kilku plików przedstawiających ekrany ładowania z, najpewniej, Star Wars: Battlefront III. Co ciekawe, screeny znajdowały się w folderze o nazwie Luke na płycie z grą Resident Evil: Operation Raccoon City! Może to oznaczać, że za trzecią odsłonę podserii Battlefront odpowiada, nie Spark Unlimited, a Slant Six Games.

W styczniu tego roku pojawiły się plotki, jakoby w proces dewelopingu Star Wars: Battlefront III byli zamieszani ludzie odpowiedzialni za nowe Resident Evil. Ile w tym prawdy - zobaczymy. Wydaje mi się, że do potencjalnej zapowiedzi kolejnej odsłony gry z serii Star Wars pozostało naprawdę niewiele czasu.

Nową odsłonę Star Wars: Battlefront tworzy Slant Six Games?

Sprawdź także:
Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

Premiera: 20 września 2004
PC, PS2, XBOX

Star Wars Battlefront daje ci niepowtarzalną szansę wcielenia się w szeregowego żołnierza w dynamicznych, 64-osobowych multiplayerowych bitwach. Wybierz po której stronie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoskonto_skasowane   @   20:01, 02.04.2012
TAAAAK!
CZYLI JESZCZE JEST NADZIEJA Szczęśliwy
0 kudoskehciu   @   08:23, 03.04.2012
Mam nadzieje, że to prawda. No bo ile można czekać!