Pierwszy patch do Stalker: Clear Sky

Co prawda, ani w naszym pięknym kraju, ani też w żadnym innym miejscu na Ziemi – przynajmniej w teorii -, Stalker: Czyste Niebo nie wylądował jeszcze na półkach sklepowych, aczkolwiek panowie z GSC już teraz zafundowali nam pierwszy patch, oznaczony numerkiem 1.

@ 04.09.2008, 17:32
Marcin "Janek_wad" Janicki
pc

Pierwszy patch do Stalker: Clear Sky

Co prawda, ani w naszym pięknym kraju, ani też w żadnym innym miejscu na Ziemi – przynajmniej w teorii -, Stalker: Czyste Niebo nie wylądował jeszcze na półkach sklepowych, aczkolwiek panowie z GSC już teraz zafundowali nam pierwszy patch, oznaczony numerkiem 1.01. Dobrze, że deweloper zdążył przed premierą gry, aczkolwiek chwalić za to z pewnością nie będziemy. Wypada teraz zadać sobie pytanie, czy warto połasić się na Clear Sky w dniu premiery, czy też może poczekać jeszcze z miesiąc, nim panowie zza wschodniej granicy naprawdę dopracują swój produkt, a sam tytuł będzie można wyrwać w pewnym sklepie "nie dla idiotów" za jakieś 60-70 procent obecnej ceny.

Niemniej jednak, wszystkich zainteresowanych zapraszamy pod ten oraz ten adres. Pierwszy patch skierowany jest do tych, którzy kupili program w dystrybucji cyfrowej, drugi zaś autorzy dedykują miłośnikom walających się po pokoju pustych pudełek po grach.

Pierwszy patch do Stalker: Clear Sky


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?